ZAPRASZAMY NA RAWSKIE DNI MUZYKI KLASYCZNEJ ANIELSKIE BRZMIENIE - 1 i 2,10.22

Rawskie Dni Muzyki Klasycznej to dwudniowe święto nie tylko melomanów, ale tych wszystkich, którzy uwielbiają słuchać muzyki na najwyższym poziomie. RDMK to wydarzenie, które takie doznania oferuje, a jego kolejna odsłona - jak zwykle w ostatni weekend września. Zapraszamy!
SOBOTA Viva Italia - to propozycja sobotniego koncertu w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury - 24 września, godz. 18:00
To będzie prawdziwa muzyczna uczta! Na naszej scenie wystąpi niesamowity, charyzmatyczny duet - tenor Ivo Orłowski oraz skrzypek Mariusz Kielan. Warto spędzić ostatnią sobotę września właśnie u nas.
NIEDZIELA Anielskie brzmienie harfy i fletów - to propozycja niedzielnego koncertu w naszym kościele - 25 września, godz. 19:00, wstęp wolny!
Więcej na  FB parafii.