Najbliższe wydarzenia kulturalne

PASJA MIŁOŚCI - 21 MARCA 2021

Zapraszamy na Wieczór uwielbienia "Pasja Miłości" dzisiaj o 19:00 wystąpi p. Beata Bednarz. Występ sfinansowano z Budżetu Obywatelskiego Miasta Rawa Mazowiecka na rok 2020. Prosimy o przestrzeganie przepisów związanych z epidemią.

KONCERT KOLĘD - 17 STYCZNIA 2021

W najbliższą niedzielę zapraszamy na koncert kolędowy Chóru Collegium Maiorum z Warszawy. Wystąpi on już podczas Mszy św. o 18:00 a później wykonają koncert kolęd.
Prosimy o przestrzeganie przepisów związanych z pandemia.

KONCERT PAPIESKI - 16 PAŹDZIERNIKA 2020

Starosta rawski Józef Matysiak oraz ksiądz Dziekan Bogumił Karp w roku 100. Rocznicy Urodzin Św. Jana Pawła Ii zapraszają na Galowy Koncert „Szumią Jodły Na Gór Szczycie”. Odbędzie się on 16 października 2020 r. o godzinie 19:00 w kościele parafii pw Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Mazowieckiej.

W odnowionej dzięki projektowi unijnemu świątyni wystąpią Gwiazdy Polskiej Opery Kameralnej: Małgorzata Kulińska, Andrzej Niemirowicz, Andrzej Jurkiewicz i Bogusław Pikała. Prowadzenie: Kazimierz Kowalski.

KONCERT FILHARMONII ŁODZKIEJ - 23 SIERPNIA 2020

W niedzielę 23 sierpnia o godzinie 19:00 odbędzie się w naszym kościele koncert "Kolory Polskie" w wykonaniu artystów Filharmonii Łódzkiej. Zapraszamy.
Wykonawcy:

Hanna Sosnowska – sopran
Aleksandra Opała – mezzosopran
Paweł Przytocki – dyrygent,
Orkiestra Symfoniczna FŁ
Program:
Joseph Haydn – Symfonia f-moll nr 49 „La passione”
Giovanni Battista Pergolesi – Stabat Mater P.77

Wstę wolny, obowiązuje rejestracja

Obraz może zawierać: tekst „23 SIERPNIA RAWA MAZOWIECKA KOŚCIÓŁ PW. NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP”

"DAR I TAJEMNICA" - 9 SIERPNIA 2020

Spektakl słowno-muzyczny „Dar i tajemnica” podczas, którego wystąpi Jerzy Zelnik zaś część muzyczną wykona smyczkowa orkiestra kameralna Bealtic Neopolis Ensemble.

"WIECZORY KOLĘDOWE"
Zapraszamy do naszego kościoła na cykl koncertów kolęd w wykonaniu różnych zespołów oraz chórów z regionu:
- w niedzielę (5.01). godz. 19:00  wystąpi Zespół Papaya Band z Cielądza;
- w sobotę (11.01.) o 19:00. wystąpi chór „Tibi Domine” z parafii  Najświętszego Zbawiciela z Warszawy pod dyrekcją Pana dyr. Dariusza Zimnickiego;
- w niedzielę (12.01.)  o 19:00 wystąpi Zespól "Tchnienie Boga";
- w niedzielę (19.01) o 10:00 wystąpi Orkiestra Deta z Międzyborowa
i tego samego dnia ale o godz. 19:00 wystąpi Orkiestra OSP z Tomaszowa Mazowieckiego;
- w niedzielę (26.01.) o 19:00 wystąpi Zespół Jaspis.

Zapraszamy do wspólnego przeżywania piękna kolęd !

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Niedzielny koncert pt.: "Wyśpiewać 100 lat Niepodległości"

21.11.2019

Zapraszamy na koncert pt.: "Wyśpiewać 100 lat Niepodległości" w wykonaniu Macieja Miecznikowskiego. Odbędzie się on 24 listopada o godzinie 19:00 w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Maz. Po koncercie w piwnicach Centrum Spotkań i Dialogi będzie panel dyskusyjny z Wykonawcą. Wydarzenie to odbędzie się on dzięki projektowi z Wojewódzkiego Budżetu Obywatelskiego pt. „Rawska korona spotkań z kulturą”.

KONCERT NIEPODLEGŁOŚCI

Tego nie możesz przegapić!

Zapraszamy na koncert pt.: "Wyśpiewać 100 lat Niepodległości" w wykonaniu Macieja Miecznikowskiego.

Odbędzie się on 24 listopada o godzinie 19:00 w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Maz. Po koncercie w piwnicach Centrum Spotkań i Dialogi będzie panel dyskusyjny z Wykonawcą.

Posłuchaj fragmentów nagrań z tego koncertu w innych miejscach

PRZYGOTUJ SIĘ NA KONCERT MOCNYCH W DUCHU

W uroczystość odpustową w naszej parafii zapraszamy szczególnie na wieczorny koncert zespołu "Mocni w Duchu". Będą oni prowadzić u nas rekolekcje adwentowe od 8 do 10 grudnia. W niedzielę 8 grudnia o 19:00 wystąpią oni z koncertem.

Zobacz i posłuchaj jednego z ich utworu: https://www.youtube.com/watch?v=BduUa8NY7kg

Po koncercie w piwnicach Centrum Spotkań i Dialogi będzie panel dyskusyjny z artystami. Wydarzenie to odbędzie się on dzięki projektowi z Wojewódzkiego Budżetu Obywatelskiego pt. „Rawska korona spotkań z kulturą”.