XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.10.2022 r. - OGŁOSZENIA

1. Dzisiaj o 17:15 będzie nabożeństwo różańcowe połączone z procesją z racji I-szej niedzieli – będziemy się modlić w intencjach powołań. Zapraszamy codziennie
    w październiku do kościoła na różaniec. Jeżeli nie możecie tu przyjść to odmawiajcie go w Waszych domach.

- we wtorek – 04.10. – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu

- w środę – 05.10. – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej.

- w piątek – 07.10 – wspomnienie NMP Różańcowej.

1. Jutro w pierwszy poniedziałek zapraszamy pary nowożeńców oraz małżeństwa na godz. 18.00 na Mszę św. w ich intencji.
  2. Także jutro o 19:00 zapraszam Radę Parafialną Ekonomiczną na spotkanie na plebanii.
  3. W czwartek z racji imienin ks. Artura będziemy się za Niego modlić podczas Mszy św. o 18.00. Zapraszam bardzo do udziału w tej modlitwie.
  4. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na Tacę inwestycyjną. Potrzebujemy waszej hojności gdyż, aby uregulować koszty wykonania Ogrodu, musieliśmy zwrócić się o pożyczkę do WFOŚiGW.
  5. W odpowiedzi na zapytania informuję i zapraszam, aby objąć patronatem kamienne paciorki w Różańcu Pokoju. Po uzbieraniu sponsorów na cały różaniec wykonamy Tablicę ze stali nierdzewnej, która zawiśnie na murze przy Grocie i będą na niej na wieki umieszczone informacje o darczyńcach. Więcej informacji w kancelarii lub u ks. Proboszcza.
  6. Rozpoczynamy przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Młodzież, która chce przyjąć ten sakrament jest zaproszona najpierw na spotkanie
    z ks. proboszczem.
    Od jutra do soboty będzie On czekał w sali pod Dzwonnicą od godz. 15:30 do 19:30 z przerwą na Mszę św. o 18:00 (oprócz wtorku). Kandydaci według ustalonego przez katechetę grafiku przychodzą na rozmowę ze swoimi rodzicami (przynajmniej jedno z nich). Otrzymają wtedy Index oraz Deklarację o przystąpieniu do przygotowania. Kandydaci z innych szkół niż SP 1 i pozostali są zaproszeni w sobotę (8 października od 9:00 do 12:00).
  7. Pierwsze spotkanie z ks. Wojciechem prowadzącym przygotowanie będzie za tydzień w niedzielę na Mszy św. o 13:00. Kandydaci złożą wtedy otrzymane od x. proboszcza Deklaracje.
  8. Tydzień temu wsparliście ofiarami rehabilitację Łukasza Paczkowskiego. Jego żona przesłała nam podziękowanie za dobre serca i poinformowała, że dzięki Wam zebrali: 13 190, 63 zł. Bóg zapłać.
  9. Zachęcam do nabycia Gościa Niedzielnego i tygodnika Niedziela - są przy wejściu do kancelarii. Także tam można nabyć nowy Kalendarz diecezjalny na 2023 r.
  10. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby: +Jadwigi Sawickiej z ul. Tomaszowskiej i +Jadwigi Klimek z ul. Zwolińskiego. Za nich i za naszych bliskich zmarłych pomódlmy się: Wieczny odpoczynek …