XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.09.2023 r. - OGŁOSZENIA

1.    Zapraszamy o 17:30 na Koronkę do Bożego Miłosierdzia
2.    W tym tygodniu obchodzimy:
- w środę – 13.09. – wspomnienie św. Jana Chryzostoma.
- w czwartek – 14.09. – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Jest to także Odpust w kaplicy na Osadzie Dolnej – zapraszamy tam na Mszę św. o godz. 17:00.
- w piątek – 15.09 – wspomnienie NMP Bolesnej;
- w sobotę – 16.09 – wspomnienie św. Korneliusza i Cypriana;
3.    Dzisiaj beatyfikacja rodziny Ulmów – zachęcamy, aby obejrzeć transmisje lub zapoznać się z ich życiorysem. Są wspaniałym przykładem także  dla dzisiejszych rodzin i małżeństw.
4.    Dziś rozpoczynamy również XIII Tydzień Wychowania pt: „Wspólnota słuchająca i ewangelizująca”. Ogarnijmy modlitwą wszystkich rodziców, wychowawców, nauczycieli, katechetów i duszpasterzy, którzy troszczą się o nasze dzieci.
5.    W środę 13 września o 19:00 będzie u nas kolejne Nabożeństwo Fatimskie – bardzo zapraszam. Rozpocznie się ono Mszą św. w Grocie. Tam tez prosimy składać intencje do odczytania w czasie różańca fatimskiego.
6.    Burmistrz Miasta oraz Przewodnicząca Rady Miasta zapraszają na obchody 84. rocznicy agresji sowieckiej na Polskę w niedziele 17 września o godz. 9.00 na Cmentarzu Wojskowym w Rawie Mazowieckiej.
7.    Po wakacjach zapraszamy na spotkania naszych grup parafialnych. Na tablicy można zapoznać się z terminami spotkań. W piątki zapraszamy młodzież ok 19:00 a Odnowa w Duchu Świętym zaprasza w każdy poniedziałek. Swoje spotkanie rozpoczyna od Mszy św. o 18:00. W parafii mamy dużo ciekawych grup skorzystajmy z nich, aby pogłębić swoja wiarę.
8.    Skauci Europy zapraszają w swoje szeregi chłopców oraz mężczyzn w wieku od 9 do 25 lat. Szczegóły na wyłożonych ulotkach oraz plakacie w gablocie.
9.    Bardzo dziękujemy za pomoc w pracach dla parafii p. Grzegorzowi Lesiakowi.
10.    Zachęcamy do czytania: Gościa Niedzielnego i tygodnika Niedziela są dostępne na stoliku przed kancelarią.
11.    Pomódlmy się teraz za naszych bliskich zmarłych i za + Dariusza Łukasiewicza z ul. Solidarności. Wieczny odpoczynek...