XVII Niedziela Zwykła – 26.07.2020 r. - OGŁOSZENIA

1. Składamy serdeczne życzenia wszystkim Aniom i Krzysztofom oraz innym solenizantom.
  2. Zapraszamy na godz. 17.30 na modlitwę różańcową.

- w środę – 29.07 – wspomnienie św. Marty.

- w piątek – 31.07 – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli.

- w sobotę – 1.08 – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego.

- za tydzień w niedzielę – 02.08.07 – można uzyskać „Odpust zupełny Porcjunkuli”, w tym celu należy pobożnie nawiedzić kościół, odmówić w nim: Ojcze nasz oraz Wyznanie Wiary, przyjąć Komunię św. i pomodlić się w intencjach Ojca św. oraz wykluczyć przywiązanie do grzechu

1. W tym tygodniu przypadnie pierwsza sobota miesiąca.
  2. Dzisiaj, po każdej mszy świętej z racji wczorajszego wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców, świecimy wszelkie pojazdy. Prosimy przejeżdżać przed świątynią.
  3. Po Mszy św. o 10.00 błogosławieństwo relikwiami św. Jana Pawła II dla Mam w stanie błogosławionym oraz dla małżeństw oczekujących potomstwa.
  4. Tydzień temu z tacy inwestycyjnej zebraliśmy 8311,70 zł. Bóg zapłać.
  5. Zapraszamy na Pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja do sanktuarium Gwiazdy Nowej Ewangelizacji w dniu 8.08. – szczegóły na Tablicy.
  6. W rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego – 1 sierpnia wyraźmy nasz szacunek i wdzięczność dla tych co walczyli o Wolną Polskę wywieszając biało-czerwone flagi na balkonach i domach. W ten dzień rozpoczyna się miesiąc modlitw o trzeźwość narodu polskiego.
  7. Tygodniki katolickie: Niedziela i Gość Niedzielny są dostępne na stoliku przed kancelarią.
  8. W minionym tygodniu nie było pogrzebów ale pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: Wieczny odpoczynek …