XVI Niedziela Zwykła – 19.07.2020 r. - OGŁOSZENIA

1. Zapraszamy na godz. 17.30 na Nieszpory niedzielne.

- w środę – 22.07 – wspomnienie św. Marii Magdaleny.

- w czwartek – 23.07 – święto św. Brygidy, patronki Europy.

- w piątek – 24.07 – wspomnienie św. Kingi.

- w sobotę – 25.07 – święto św. Jakuba Apostoła. Także w sobotę wspominamy św. Krzysztofa, patrona kierowców. Pojazdy będziemy święcić po Mszy św. o 18:00 oraz w niedzielę po każdej Mszy św.

1. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na Tacę inwestycyjną. Dzisiaj podczas Mszy św. o 20:00 będziemy się modlić za dobrodziejów remontu oraz wszystkich wspierających naszą parafię.
  2. Słowa podziękowania kieruję do p. Michała Sowika – Rycerza Kolumba za ścinanie trawy w naszym ogrodzie.
  3. Tygodniki katolickie: Niedziela i Gość Niedzielny są dostępne na stoliku przed kancelarią..
  4. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb: +Genowefy Motylewskiej z Leopoldowa. Za nią, za wszystkich dobrodziejów naszego kościoła i za naszych bliskich zmarłych pomódlmy się: Wieczny odpoczynek …