XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.07.2023 r. - OGŁOSZENIA

1. Dzisiaj Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 17.30.

- we wtorek – 11.07 – święto św. Benedykta, patrona Europy.

- w środę– 12.07 – wspomnienie św. Brunona, Bp i Męczennika.

- w sobotę – 15.07 – wspomnienie św. Bonawentury, Bp i Doktora Kościoła.

• w niedzielę – 16.07 – nawiązując do wspomnienia Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel podczas Mszy św. o 10:00 „nałożymy” szkaplerz osobom, które pragną go nosić. Matka Boża Szkaplerzna jest Wspomożycielką dusz czyśćcowych. Można nabyć szkaplerz w kancelarii.
  1. .W czwartek 13 lipca zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie i Mszę św. w Grocie– zapraszamy ze świecami na godz. 19:00. Intencje do różańca można składać w Grocie lub w zakrystii.
  2. Można już się zapisywać na Diecezjalna Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę – szczegóły na plakacie.
  3. Nasz Ogród Dialogu jest licznie odwiedzany. Zwracamy się z prośbą, aby osoby chętne pomogły nam w pieleniu z chwastów terenu ogrodu. Bardzo prosimy i już dziękujemy.
  4. Tygodniki katolickie: Niedziela i Gość Niedzielny są dostępne na stoliku przed kancelarią.
  5. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby: +Wojciecha Świątczaka z ul. Tomaszowskie i +Leszka Kacprzyka z ul. Zwolińskiego. Za nich, za wszystkich dobrodziejów naszych prac i za naszych bliskich zmarłych pomódlmy się: Wieczny odpoczynek …