XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.07.2023 r. - OGŁOSZENIA

1. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca zapraszamy dzisiaj o 17:30 na nabożeństwo
    z wystawieniem Najświętszego Sakramentu oraz procesję eucharystyczną.

- w poniedziałek – 3.07 – święto św. Tomasza Ap..

- w czwartek – 6.07 – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.

- w sobotę – 8.07 – wspomnienie św. Jana z Dukli.

1. Jutro jak w każdy pierwszy poniedziałek o 18:00 będzie Msza św. w intencji małżeństw, które w naszym kościele zawarły sakrament.
  2. Bóg zapłać za ofiary na Tacę inwestycyjną.
  3. Dziękujemy, że pomimo upałów większość z Was pamięta o odpowiednim stroju w jakim przychodzimy do świątyni. Prosimy nadal zwracać uwagę na strój– uszanujmy to, że wchodzimy do Bożego Domu a nie na plażę!
  4. W tym tygodniu przypada I-szy czwartek. Wtedy w Kaplicy o 15.00 będziemy się modlić w intencji powołań Koronką do Miłosierdzia Bożego a później w kościele o 17:30. Zaś w I-szy piątek miesiąca po 7:00 będzie Litania do Serca Pana Jezusa.
  5. Polecam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny i tygodnik Niedziela.
  6. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb: +Izabeli Anny Wachowicz z ul. Przechodniej i +Jana Teofila Stasiaka z Warszawy. Za nich i za naszych bliskich zmarłych pomódlmy się: Wieczny odpoczynek …