WIELKA PROŚBA

Od Ciebie zależy, czy nasze przepiękne obiekty - niedawno odremontowane zwyciężą w konkursie ogólnopolskim tytuł "Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku"

Rozpoczął się właśnie I-szy etap tego konkursu.

UWAGA: codziennie do 11.05.20 można (trzeba) oddać głos (ta sama osoba może głosować raz dziennie)

należy wejść na stronę:

www.modernizacjaroku.org.pl/pl/edition/1691/object/1919/zespol-pojezuickich-obiektow-zabytkowych-w-rawie-mazowieckiej

i w polu Miejscowość wpisać Rawa Maz. i nacisnąć przycisk Zastosuj.

Wtedy ukaże się tytuł naszego projektu: Rawa Mazowiecka,łódzkie,obiekty zabytkowe

Zespół pojezuickich obiektów zabytkowych w Rawie Mazowieckiej

i przy nim jest przycisk ZOBACZ

po jego naciśnięciu ukaże się podstrona poświęcona naszym obiektom i na jej dole pod zdjęciami jest przycisk Zagłosuj.

UWAGA: dla uznania głosu trzeba koniecznie potwierdzić swój głos na swojej poczcie!

Bardzo dziękujemy za codzienne głosowanie oraz zachęcanie swoich bliskich, znajomych etc do głosowania za naszym projektem. Można umieścić tę informacje na swoich FB lub stronach

Ewentualne zwycięstwo będzie i twoim sukcesem, tak jak nasze pięknie odnowione kolegium i kościół jest także Twoją radością i zasługą.

Dziękuje

ks. Bogumił Karp

PS. Poniżej info o konkursie

W imieniu Kapituły Konkursu w skład, której wchodzą prezydenci, burmistrzowie, starostowie, wójtowie, szefowie firm budowlanych i architektonicznych, prywatni inwestorzy różnych branż oraz najważniejsze izby budowlane, instytucje, rektorzy uczeni z Polski i zagranicy, wydawnictwa pragnę poinformować, że pomimo trudnej sytuacji w jakiej znalazł się cały kraj Państwa aktywność przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. 319 zgłoszeń do XXIV edycji Ogólnopolskiego Otwartego Konkursu XXIV edycji Ogólnopolskiego Otwartego Konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku" w najmniejszym nawet stopniu nie odbiega od edycji Konkursu lat poprzednich. A przypomnijmy, każda kolejna była rekordowa!

Taka postawa w sytuacji pandemii koronawirusa i związana z nią konieczność odnalezienie się w nowej rzeczywistości, dostosowania do trudnych warunków pracy i zapewne przewartościowania najpilniejszych potrzeb, zasługuje na szczególne uznanie. Przypominamy, że aktualnie trwa głosowanie w internecie i Państwa obiekt uczestniczy w tym głosowaniu. Czas izolowania i pracy zdalnej bez wątpienia sprzyja rozwojowi internetowych dróg dotarcia do społeczeństwa. Głosowanie w I etapie trwa od 23.03 do 11.05.2020.

Poniżej link do wizytówki obiektu, który można zamieścić na Waszych stronach internetowych i facebookach :