VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.02.2022 r. - OGŁOSZENIA

1. Zapraszamy na 17:30 na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  2. Gościmy w naszej parafii misjonarza z Kazachstanu, ks. Zbigniewa Bigdę. Wesprzyjmy jego pracę modlitwą i ofiarami.
  3. Dzisiaj po Mszy św. o 10:00 poświęcimy uroczyście plac budowy Ogrodu Dialogu. Głównym wykonawcą jest firma p. Łukasza SOWIKA. Prace wstępne rozpoczął w minionym tygodniu podwykonawca Pan Robert Nowak ze swoją firmą - wykona On bardzo ważną część projektu, tj. cały zakres związany z budowlanka. Już podziwiamy Jego zaangażowanie. Nad całością prac czuwa Kierownik - p. inz. Kazimierz Nowak. Od samego początku z bezinteresowna pomocą pośpieszyła firma p. Zygmunta Lechowskiego i jego syna Damiana. Bardzo im za to dziękujemy. Prosimy o pomoc także i od innych firm z naszej parafii. Powstanie bowiem dzieło, które będzie służyło całej społeczności miasta i regionu. Módlmy się za wszystkie osoby zaangażowane, gdyż bez ich decyzji nasz projekt nie rozpoczął by się w ogóle. Nasza inwestycja jest częścią projektu pt. „Szlakiem dziedzictwa Gminy Rawa Mazowiecka” dofinansowanego w częsci przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego 2014-2020. Bardzo dziękujemy p. Wójtowi Gminy Rawa Mazowiecka Michałowi Michalikowi za podjętą współpracę.
  4. W poniedziałek obchodzimy święto św. Cyryla i Metodego, patronów Europy.
  5. Zakończyliśmy kolędę. Jej podsumowanie będzie za tydzień.
  6. Zachęcamy do przekazania 1% na remont naszej świątyni – panowie z męskiego KŻR rozdają ulotki z informacja, warto je wziąć i zachęcić inne osoby.
  7. Burmistrz Miasta Piotr Irla oraz dyrektor MDK Grzegorz Klimczak zapraszają na koncert VIVA CARNAVAL, który odbędzie się 26 lutego o 18.00. Wykonawcami będą soliści i tancerze Teatru Wielkiego w Łodzi oraz znany i popularny również w Rawie tenor Mirosław Niewiadomski. Bilety dostępne w kasie MDKu.
  8. Zachęcam do nabycia Gościa Niedzielnego i tygodnika Niedziela.
  9. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby: +Marii Sworskiej z ul. Tomaszowskiej, +Sławomira Kaczyńskiego, +Anny Skowrońskiej i +Grzegorza Miksy z ul. Solidarności oraz +Zuzanny Zając z ul. Zwolińskiego i +Janiny Stankiewicz z Pasieki Wałowskiej. Pomódlmy się za nich i za naszych zmarłych: Wieczny odpoczynek …