VI NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 22.05.2022 r. - OGŁOSZENIA

1. Zapraszamy na nabożeństwo majowe o godz. 17:30.
  2. Zakończył się „Biały tydzień” a dzisiaj na Mszy św. o 10:00 oraz 11:30 świętujemy Rocznicę I-szej Komunii św. Dziękujemy ponownie wszystkim a szczególnie rodzicom za prowadzenie dzieci do Boga i Kościoła. Pragniemy podziękować także za złożony przez rodziców dar od dzieci pierwszokomunijnych na rzecz parafii dzięki, któremu została zakupiona figura Matki Bożej z Lourdes. Rodzice dzieci z klasy III A i C przekazali 2 400 zł a z klasy III B,D i E 3 500 zł. Bóg zapłać. Także rodzice dzieci z Pierwszej rocznicy złożyli ofiarę na zakup tej figury, kosztowała ona 7 500 zł. – również im dziękujemy.
  3. Przypada też dzisiaj rocznica Święceń Biskupich i ingresu do katedry, naszego pasterza - Biskupa Łowickiego, Andrzeja F. Dziuby, pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.
  4. We wtorek z racji imienin s. Joanny, którą znamy z kancelarii będziemy się modlić w Jej intencji na Mszy św. o godz. 7.00.
  5. W czwartek zaś z okazji Dnia Matki (26 maja) o godz. 18.00 będziemy się modlić w intencji naszych mam: żywych i zmarłych – można zgłaszać w kancelarii intencje - imiona mam do przeczytania podczas tej Mszy św.
  6. W piątek rozpoczniemy Nowennę do Ducha św.
  7. W sobotę o 10:30 w Katedrze Łowickiej święcenia kapłańskie przyjmie dk. Piotr Ornafa, który miał u nas niedawno swoje praktyki. Swoją Mszę prymicyjną odprawi u nas 19 czerwca o 11:30. Pomódlmy się w Jego intencji.
  8. Bardzo dziękujemy naszym druhom strażakom za kolejną pomoc w pracach porządkowych. Podziękowanie składam na ręce Prezesa – p. Daniela Stąporka. Także dziękuję naszym Rycerzom Kolumba za prace dla parafii: Danielowi Kośka, Jarkowi Sielskiemu i Grzegorzowi Pileckiemu.
  9. Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  10. Wtedy też będzie spotkanie dla kandydatów do bierzmowania oraz ich rodziców po Mszy św. o 13:00.
  11. Polecam do lektury prasę katolicką.
  12. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb: +Józefa Podsiadłego z ul. Zwolińskiego i +Andrzeja Kobyłeckiego z Huty Wałowskiej. Za nich i za naszych bliskich zmarłych pomódlmy się: Wieczny odpoczynek …