V NIEDZIELA ZWYKŁA– 07.02.2021 r. - OGŁOSZENIA

1. Z racji I-szej niedzieli miesiąca zapraszamy na godz. 17.30 na Nabożeństwo eucharystyczne w intencji powołań oraz procesję eucharystyczną.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone w minioną niedzielę do puszek na Chorwację -1809,32 zł Dzisiaj ofiarami możemy pomóc 9-miesięcznej Mai chorej na rdzeniowy zanik mięśni. Bez specjalnej terapii kosztującej ponad 9 mln. złotych to niemowlę utraci zdolność przełykania a nawet samodzielnego oddychania. Są z nami babcie i ciocie Mai, które zbierają ofiary na pomoc dla niej.
  3. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na Tacę inwestycyjną.
  4. W czwartek 11 lutego jest wspomnienie NMP z Lourdes. Obchodzimy wtedy Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy osoby starsze i chore na godz. 13.00 na Mszę św., podczas, której będzie udzielony sakrament chorych. Prosimy pomóc ludziom starszym, czy chorym w dotarciu do kościoła. Jeśli ktoś nie ma takiej możliwości to proszę zgłosić to do Kancelarii, postaramy się zorganizować transport dla takiego chorego.
  5. Pragnę podziękować sołtysowi p. Bogusławowi Karaś i Kamilowi Karaś oraz Benedyktynowi Guzek ze wsi Ścieki oraz p. Tadkowi Szymczakowskiemu a także Prezesowi Aquarium – p. Jerzemu Górajowi i pracownikom za rozebranie szopki i choinki, s. Bożenie i ks. Pawłowi i Grzegorzowi oraz klerykom za rozebranie dekoracji w kościele. Bóg zapłać p. Adamowi Dębskiemu za dekoracje do szopki. Słowa wdzięczności kieruję także do p. Zygmunta Lechowskiego za przywiezienie wielu ciężarówek piachu do wysypania podłoża na alejki na nowym cmentarzu.
  6. Zachęcamy do przekazania 1% na remont naszej świątyni – ulotki z informacją są wyłożone przy wyjściu z kościoła.
  7. Ostatni tydzień kolędy:

Poniedziałek 08.02.2021 ul. Tomaszowska 10A, 10B, 10F

Wtorek 09.02.2021 ul. Tomaszowska, 10 C, 10D, 10E, 10I, 10H.

Czwartek 11.02.2021 ul. Tomaszowska -Domki. ul. Wyzwolenia, Tatar, Browarna i blok Browarna 12A, ul. Przemysłowa. Słodowa, ul. Piwna, ul. Chmielna, ul. Cmentarna.

Piątek 12.02.2021 ul. Fredry, ul. Dąbrowskiej, ul. Staffa, ul. Orzeszkowej,

ul. Tuwima. ul. Tulipanowa, ul. Różana,

13.02.2021 ul. Konstytucji 3 Maja – domki i blok nr 15, ul. Kościuszki. KONIEC KOLĘDY

1. Sięgnijmy do prasy katolickiej, do tygodnika „Niedziela” i do „Gościa Niedzielnego” .
  2. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby: +Jana Kubiczka z Pl. Piłsudskiego, +Janusza Olejnika z Londynu i +Marianny Kołodziejek z ul. Konstytucji 3 Maja. Pomódlmy się za nich i za naszych bliskich zmarłych: Wieczny odpoczynek …