V NIEDZIELA ZWYKŁA– 04.02.2024 r.

1. Ze względu na prowadzone prace zapraszamy na godz. 17:30 na modlitwę różańcową w intencji powołań.
  2. Mszy św. o 10:00 będzie przewodniczył J.E. Ks. Bp. Wojciech Osial, który zostanie włączony do wspólnoty Rycerzy Kolumba. Zrzesza ona mężczyzn z naszej parafii. Zapraszamy nowych kandydatów.
  3. Jutro jak w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca zapraszamy młode małżeństwa, które zawarły ślub u nas w ciągu ostatnich 12 miesięcy na Msze św. w ich intencji o 18:00.
  4. Także jutro o 19:00 zapraszam na spotkanie Radę parafialną Ekonomiczna. Jednocześnie serdecznie gratulujemy i otaczamy modlitwą Pana Tomasza Góraja - członka tej Rady, który w piątek został wybrany na Starostę Powiatu Rawskiego.
  5. Za tydzień w niedzielę 11 lutego przypadnie wspomnienie NMP z Lourdes. Obchodzimy wtedy Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy w tym dniu o osobach chorych, popatrzmy wokół siebie może ktoś taki potrzebuje mojej pomocy !
  6. Z racji Światowego Dnia Chorych będzie też sprawowana w rawskim szpitalu Msza św. o godz. 11:00.
  7. Podsumowanie kolędy.
  8. Dziękujemy Pani Prezes i pracownikom firmy Aquarium za uprzątniecie światełek i choinki a mieszkańcom Wałowic na czele z p. Sołtysem za rozebranie szopki przed kościołem
  9. Warto sięgnąć do prasy katolickiej: „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.
  10. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby: +Jana Radzyńskiego z ul. Browarnej i +Krystyny Wąsiewicz z ul. Kościuszki. Pomódlmy się za nich i za naszych bliskich: Wieczny odpoczynek …