Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – 24.11.2019 r. - OGŁOSZENIA

1. Zapraszamy o 17:30 na modlitwę Nowenną przed jutrzejszym wspomnieniem bł. Marii od Panna Jezusa Dobrego Pasterza. Jutro o godz. 7:00 będziemy się modlić w intencjach jakie były składane podczas Nowenny.
  2. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla.
  3. Zapraszamy o 19:00 na niezwykły koncert pt.: "Wyśpiewać 100 lat Niepodległości" w wykonaniu Macieja Miecznikowskiego. Warto już zarezerwować sobie czas na ten koncert i spotkanie panelowe z artystą. Jest to możliwe dzięki projektowi z Wojewódzkiego Budżetu Obywatelskiego pt. „Rawska korona spotkań z kulturą”.
  4. Dzisiaj po Mszy św. o 10:00 wysłuchamy koncertu Chóru Nazaret. Jest to możliwe dzięki projektowi z Wojewódzkiego Budżetu Obywatelskiego pt. „Rawska korona spotkań z kulturą”.
  5. W sobotę – 30.11. przypada święto św. Andrzeja Ap. zachęcamy do modlitwy za solenizantów a szczególnie za naszego Biskupa Andrzeja F. Dziubę.
  6. W piątek (29.11.) rozpoczniemy Nowennę przygotowująca do Uroczystości Niepokalanego Poczęcia, kiedy to będziemy obchodzić nasz odpust.
  7. Dzisiaj Siostry Nazaretanki zapraszają do swego domu na skupienie, którego tematem będzie: "Maryja - Matka dobroci i miłosierdzia" i świętowanie z ich Założycielką. Rozpoczęcie o g. 15.00 Koronką do Miłosierdzia Bożego, Msza św., dzielenie wiarą, spotkanie przy kawie, herbacie.
  8. Zapraszamy do naszej parafialnej kawiarenki od 9:00 do 13:00, można tam przy kawie obejrzeć dzisiaj film pt. „Teraz i w godzinę śmierci” w ramach projektu z Wojewódzkiego Budżetu Obywatelskiego pt. „Jesteśmy młodzi i piękni bogactwem regionu”.
  9. Za tydzień rozpocznie się adwent. W czasie rorat chcemy zapraszać dzieciaki na coś ciepłego do picia i na ciasto. Potrzebujemy pomocy rodziców i babć, aby piec ciasto i pomóc w sprawnym rozdawania śniadanka. Prosimy zgłaszać się do zakrystii.
  10. Zapraszamy dzieci i młodzież na wyjazd zimowy na narty do Tylicza w dniach od 19 do 25 stycznia. Więcej szczegółów udziela ks. Paweł.
  11. Jutro w kinie w MDK o 18:20 można będzie obejrzeć film Nieplanowane – bardzo polecamy.
  12. Warto zakupić u ministrantów Gościa Niedzielnego (jest dodatek – Kalendarz na 2020) oraz tygodnik Niedziela.
  13. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb: +Grzegorza Klimaszewskiego z ul. Polnej i +Zbigniewa Tomczyka z Lesiewa. Za nich i za naszych bliskich zmarłych pomódlmy się: Wieczny odpoczynek …