PROCESJA ŚWIATŁA I MODLITWA ZA CHORYCH - 1.10.22

W sobotę (1 października) rozpoczynamy miesiąc modlitwy różańcowej. Jest to jednocześnie pierwsza sobota miesiąca. Będziemy mieli zatem modlitwę wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi oraz rozpoczynająca się tradycję Procesji Światła, czyli modlitwę za wstawiennictwem Matki Bożej z Lourdes za chorych.
Nasze modlitwy rozpoczną się od Mszy św. o 18:00, następnie przed Najświętszym Sakramentem będzie adoracja połączona z medytacją przeznaczoną na I-szą sobotę miesiąca, zaś o 19:00 wyruszy do Groty z Lourdes procesja ze świecami (prosimy przynieść świece lub zakupić z okapnikami). Odmawiając różaniec, po każdym dziesiątku będziemy odczytywać przekazane inttencje.
Intencje za chorych i inne, które będą odczytane w czasie procesji można składać w Grocie.
Na modlitwę zaprasza też Odnowa w Duchu sw. "Nadzieja", Rycerze Kolumba oraz Koła Żywego Różańca.

Z racji tego nabożeństwa nie będzie w najbliższą sobotę różańca o 17:15