Nasze parafialne pielgrzymki

PIELGRZYMKA PARAFIALNA DO SANKTUARIUM ŚW. JÓZEFA - 23.10.2021

Można się już zapisywać na parafialną pielgrzymkę do sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Odbedzie sie ona w sobotę 23 październik. Zapisy sa wkancelarii lub w zakrystii.

PIELGRZYMKA DO STUDZIANNEJ - 25.09.2021
W najbliższą sobotę z naszej parafii wyruszy po Mszy św. o godz. 7.00 piesza pielgrzymka do Studziannej. Udamy się stałą trasą przez Rzeczycę. Msza św. odpustowa w Sanktuarium św. Michała Archanioła będzie o godz. 18.30, a potem wracamy autokarami do Rawy Maz. W tym roku trzeba się koniecznie zapisać w kancelarii parafialnej, natomiast młodzież może zapisywać się u swoich katechetów.

ATRAKCYJNE PIELGRZYMKI - OSTATNI MOMENT NA ZAPISY.
Przed beatyfikacją ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego organizujemy dwudniowe pielgrzymki autokarowe do miejsc związanych z uwięzieniem Prymasa Tysiąclecia:
Najbliższa już w czwartek i piątek do Rywałdu i Stoczka Warmińskiego a przy okazji zwiedzimy Św. Lipkę i Gietrzwałd – koszt 330 zł – UWAGA: są miejsca wolne. Także zapisujemy na pielgrzymkę do Komańczy a przy okazji zwiedzimy m.in. Sandomierz (2 i 3 sierpnia) – koszt 310 zł i do Prudnika Śląskiego a przy okazji zwiedzimy Górę św. Anny i Jasną Górę (9 i 10 sierpnia) – koszt 300 zł.
Zapisy i wpłaty w zakrystii lub w kancelarii.
Szczegółowe informacje na stronie FB parafii.

PIELGRZYMKA SŁUCHACZY RADIA MARYJA

Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje wyjazd na 30-tą pielgrzymkę słuchaczy Radia Maryja na Jasną Górę w dniu 10 lipca 2021 r.

Szczególy w kancelarii

zob. https://www.radiomaryja.pl/kosciol/10-lipca-poczatek-30-pielgrzymki-rodziny-radia-maryja-na-jasna-gore/

PIELGRZYMKA DO LEGNICY

Parafialny Zespół Charytatywny CARITAS przy parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Mazowieckiej, organizuje w dniu 19 października 2019 roku
jednodniową pielgrzymkę. W programie zobaczymy:
Panoramę Racławicką we Wrocławiu a w Lednicy Muzeum Miedzi i Świątynię p w Św. Jacka i Cud Eucharystyczny. Następnie obiad.
Wyjazd z przed dużego kościoła o godz. 5:00, powrót ok. godz. 21-22.
Koszt 120,00 zł., wpłata przy zapisie.
zapisy w dniach 7,8 i 9 października (od poniedziałku do środy) w holu przy kancelarii parafialnej w godz. od 16 do 18-tej.
Telefon kontaktowy 506 186 142 oraz 606 402 436