Nasze parafialne pielgrzymki

PIELGRZYMKA DO BELGII  02-05.06.2023.
Po drodze do słynnego sanktuarium maryjnego w Belgii (Banneaux - miejsce objawień Matki Bożej Ubogich) zatrzymamy się w Berlinie przy grobie ks. Zienkowskiego. Zwiedizmy także słynna katedrę w Akwizgranie.

PIELGRZYZMKA DO WŁOCH 11-21.04.2023. - NIE ODBEDZIE SIĘ !
Mamy jeszcze miejsca na Pielgrzymkę do Włoch w dniach 11-21 kwietnia. Program jest bardzo atrakcyjny i jest umieszczony poniżej.. Głównym celem jest pobyt w Asyżu i wzięcie dla parafii relikwii bł. Carlo Acutisa.
Osoby zainteresowane prosimy o wpłatę zaliczki (1200 PLN) w kancelarii.

PIELGRZYMKA DO MEDJUGORIE - 5-13.11.2022
Organizujemy pielgrzymkę autokarową do Medjugorie,
Zapisy oraz szczegółowe informacje można uzyskać w kancelarii.
Zapisy w kancelarii parafialnej, jak również u Pani Anety pod nr. tel. 690 574184

PIELGRZYMKA DO MEDJUGORIE - 12-19.03.2022
Organizujemy pielgrzymkę autokarową do Medjugorie, od 12 do 19 marca.
Zapisy oraz szczegółowe informacje można uzyskać w kancelarii.

PIELGRZYMKA PARAFIALNA DO SANKTUARIUM ŚW. JÓZEFA - 23.10.2021

JEDŹ Z NAMI DO ŚW. JÓZEFA DO KALISZA
W najbliższą sobotę (23 października) o 8:00 wyjedziemy z Pielgrzymką parafialną do sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Autokar będzie czekał przed OSP. Na miejscu zwiedzimy sanktuarium, będzie Msza św., obiad a potem zwiedzimy Stare miasta. Powrót w godzinach wieczornych.
Są jeszcze miejsca wolne - zapisy w kancelarii

Mamy świadomość jak wiele nam pomaga św. Józef, dlatego zachęcam pojedźmy wspólnie, aby podziękować za otrzymane łaski.

PIELGRZYMKA DO STUDZIANNEJ - 25.09.2021
W najbliższą sobotę z naszej parafii wyruszy po Mszy św. o godz. 7.00 piesza pielgrzymka do Studziannej. Udamy się stałą trasą przez Rzeczycę. Msza św. odpustowa w Sanktuarium św. Michała Archanioła będzie o godz. 18.30, a potem wracamy autokarami do Rawy Maz. W tym roku trzeba się koniecznie zapisać w kancelarii parafialnej, natomiast młodzież może zapisywać się u swoich katechetów.

ATRAKCYJNE PIELGRZYMKI - OSTATNI MOMENT NA ZAPISY.
Przed beatyfikacją ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego organizujemy dwudniowe pielgrzymki autokarowe do miejsc związanych z uwięzieniem Prymasa Tysiąclecia:
Najbliższa już w czwartek i piątek do Rywałdu i Stoczka Warmińskiego a przy okazji zwiedzimy Św. Lipkę i Gietrzwałd – koszt 330 zł – UWAGA: są miejsca wolne. Także zapisujemy na pielgrzymkę do Komańczy a przy okazji zwiedzimy m.in. Sandomierz (2 i 3 sierpnia) – koszt 310 zł i do Prudnika Śląskiego a przy okazji zwiedzimy Górę św. Anny i Jasną Górę (9 i 10 sierpnia) – koszt 300 zł.
Zapisy i wpłaty w zakrystii lub w kancelarii.
Szczegółowe informacje na stronie FB parafii.

PIELGRZYMKA SŁUCHACZY RADIA MARYJA

Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje wyjazd na 30-tą pielgrzymkę słuchaczy Radia Maryja na Jasną Górę w dniu 10 lipca 2021 r.

Szczególy w kancelarii

zob. https://www.radiomaryja.pl/kosciol/10-lipca-poczatek-30-pielgrzymki-rodziny-radia-maryja-na-jasna-gore/

PIELGRZYMKA DO LEGNICY

Parafialny Zespół Charytatywny CARITAS przy parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Mazowieckiej, organizuje w dniu 19 października 2019 roku
jednodniową pielgrzymkę. W programie zobaczymy:
Panoramę Racławicką we Wrocławiu a w Lednicy Muzeum Miedzi i Świątynię p w Św. Jacka i Cud Eucharystyczny. Następnie obiad.
Wyjazd z przed dużego kościoła o godz. 5:00, powrót ok. godz. 21-22.
Koszt 120,00 zł., wpłata przy zapisie.
zapisy w dniach 7,8 i 9 października (od poniedziałku do środy) w holu przy kancelarii parafialnej w godz. od 16 do 18-tej.
Telefon kontaktowy 506 186 142 oraz 606 402 436