XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.11.2019 r. OGŁOSZENIA

1. Dzisiaj o 17:30 Nabożeństwo eucharystyczne w intencji powołań. A przed kościołem nasz kl. Mateusz zbiera ofiary na seminarium.
  2. W sobotę obchodzimy święto rocznicy Poświecenia Bazyliki Laterańskiej.
  3. W związku z nabożeństwem Nocy Świętych jakie było u nas, bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie: Ks. Jakubowi i pozostałym księżom, s. Bożenie, p. Szymonowi - organiście, zespołowi „Tchnienie Boga”, wspólnocie „Genesis”, naszym skautom, paniom przygotowującym posiłek, ministrantom i lektorom a także firmie Państwa Zagajewskich za wędlinę i p. Rochalskiemu z Michowic za ciasto oraz chleb.
  4. Za tydzień w niedzielę będziemy gościć kleryków z naszego Łowickiego Seminarium Duchownego wraz z ich o, duchownym ks. Radkiem.
  5. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na Tacę inwestycyjną – na spłatę kredytu bankowego.
  6. Zapraszamy jutro na Mszę św. o Duchu św. o 18.00 i cotygodniową adorację. Bł. Maria od Jezusa Ukrzyżowanego – zwana „Małą arabką” powiedziała: „ że ci wszyscy, którzy będą uczestniczyć w takiej Mszy św., otrzymają szczególne łaski i światła”. Będziemy się także modlić za małżeństwa, które u nas zawarły ślub w ostatnim roku.
  7. Nasz organista zaprasza osoby do Chóru parafialnego.
  8. Prosimy sprawdzić na Tablicy lub na stronie internetowej parafii poprawność podanych nazwisk zmarłych polecanych we Mszy św. listopadowej i w wypominkach. Wypominki roczne napływają nadal stąd będą czytane od następnej niedzieli.
  9. Ponownie dziękuję Każdemu za troskę o groby i za porządek na cmentarzu. Również dziękuję za segregowanie śmieci. Dalej o to dbajmy pamiętając, że w naszej pamięci o zmarłych to jednak najważniejsza jest modlitwa.
  10. Zachęcamy do lektury: Gościa Niedzielnego i „Niedzieli.
  11. Pamiętajmy, że do 8 listopada codziennie możemy uzyskać odpust zupełny za nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb: +Felicji Herman z Leopoldowa. Za nią i za naszych bliskich zmarłych, za dusze w czyśćcu cierpiące pomódlmy się: Wieczny odpoczynek …