NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 12.04.2020 r. - OGŁOSZENIA

1. „Oto dzień, który Pan uczynił, radujmy się w nim w weselmy”. Pomimo pandemii oraz ograniczeń we wzajemnych spotkaniach rodzinnych przeżywamy tę radość ze Zmartwychwstania Pańskiego, które jest dla nas nadzieją.

1. Dziękujemy tym wszystkim, którzy pomagali nam bezpośrednio w przygotowaniu liturgii Triduum Pańskiego wraz z dzisiejszą procesją rezurekcyjną: naszym księżom Wikariuszom - ks. Tomkowi, ks. Jakubowi, ks. Pawłowi oraz ks. Arturowi. Bóg zapłać także naszym Siostrom Nazaretankom: s. Miriam – przełożonej, s. Bożenie- zakrystiance, s. Joasi z kancelarii is. Pauli. Za przygotowanie dekoracji Ciemnicy i Grobu: ks. Jakubowi i siostrze Bożenie i naszym klerykom: Mateuszowi, Przemkowi i Mateuszowi. Bardzo dziękuję ks. Jakubowi za gruntowną konserwację figury Jezusa do Grobu Pańskiego.
  2. Jutro w drugi dzień świąt porządek Mszy św. jak w niedzielę.
  3. Od wtorku wracamy do układu Mszy św. niedzielnych i w dni powszednie jaki był przed Triduum Paschalnym. Będzie także o 20:30 codzienna transmisja modlitwy różańcowej w intencji ustania pandemii oraz o nawrócenie serc.
  4. Trwa Nowenna przygotowująca nas do Niedzieli Miłosierdzia Bożego. Odmawiajmy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. W naszej kaplicy adoracji codziennie czynimy to o 15:00. W samą niedzielę Miłosierdzia o 15.00 będzie w kościele dodatkowa Msza św.
  5. Zachęcam do nabycia świątecznych numerów: Gościa Niedzielnego oraz Niedzieli.
  6. Życzenia