NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 08.01.2023 r. OGŁOSZENIA

1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Chrztu Pańskiego kończącą liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Zgodnie z polską tradycją kontynuujemy ten radosny czas do 2 lutego.
  2. Wielka atrakcją w Trzech Króli była żywa szopka, bardzo wiele osób ją oglądało. Bardzo dziękujemy p. Sylwestrowi Sadowskiemu z Leopoldowa za przywiezienie ptaków i zwierząt. Czyni to zawsze z wieka chęcią. Dziękuję za pomoc p. Tadkowi Szymczakowskiemu i Łukaszowi Wozniak.
  3. Porządek kolędy: Uwaga ze względu choroby mogą nastąpić zmiany na bieżąco

Poniedziałek 9.01. – godz. 16.00 ul. Tomaszowska 10D, ul. Wyzwolenia,

ul. Tatar, ul. Browarna i blok Browarna 12A,

ul. Przemysłowa

Wtorek 10.01 – godz. 16.00 ul. Słowackiego bl. 29, 29A, 23 i 21.

Środa 11.01 – godz. 16.00 ul. Tomaszowska 10F, 10E, 10I, 10H.

Czwartek 12.01 – godz. 16.00 ul. Tomaszowska 10 B, ul. Słodowa,
ul. Piwna, ul. Chmielna, ul. Cmentarna, Wspólna (nowa ulica).

Piątek 13.01 – godz. 16.00 ul. Tomaszowska Domki.

Sobota 14.01 – godz. 9.00 Chrusty Stare i Chrusty Nowe.

Bóg zapłać za ofiary, które składacie przy tej okazji na cele parafialne!

1. Przed wejściem do zakrystii jest do nabycia prasa katolicka.
  2. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby: +Krystyny Natalii Walczak z Niwnej, +Marii Jolanty Trojcewicz z ul. Słowackiego, +Krystyny Nowak z Osady Dolnej, +Janiny Szostek z ul. Solidarności. Pomódlmy się za nich oraz w rocznicę śmierci śp. Ks. prał. Andrzeja Kamińskiego. Wieczny odpoczynek …
  3. Chcemy zaproponować Wam indywidualne rekolekcje Oddanie33 z bł. Kardynałem Wyszyńskim i Matką Czacką, przygotowujące nas do zawierzenia swojego życia Pana Jezusowi przez ręce Maryi. Rekolekcje zakończymy 12 lutego we wspomnienie Matki Boże z Lourdes. Jest z nami przedstawiciel Fundacji Tota Tua – p. Michał Wróblewski, który podzieli się świadectwem oddania swojego życia Matce Bożej i zaprosi nas do tych rekolekcji.