Modlitwa za Dobrodziejów

Remont naszego parafialnego kościoła to nasze wspólne dzieło, które czynimy na chwałę Bożą. To także czas, w którym w sposób szczególny jednoczymy się, umacniamy więzi naszej parafialnej rodziny oraz uwrażliwiamy się na wzajemną pomoc i życzliwość. Zdajemy sobie sprawę z tego, że rewitalizacja naszego kościoła i kolegium to wyzwanie, aby XVII wieczny obiekt sakralny, który był perłą ziemi rawskiej, powrócił do swojej świetności i był naszą chlubą i dumą w regionie, ojczyźnie, a nawet poza jej granicami.

Dziękujemy za Waszą obecność i wszelkie wsparcie – to duchowe oraz to materialne. Naszą wdzięczność wyrażamy życzliwą pamięcią oraz wytrwałą modlitwą.

Za wszystkich Dobrodziejów i Ofiarodawców na rzecz remontu naszej świątyni z wdzięcznością modlimy się przez cały okres prac w sposób szczególny:

-    w każdą środę o godz. 18:00 na Mszy świętej z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

-    w III niedzielę miesiąca na Mszy świętej o godz. 13:00.

-    w codziennej modlitwie różańcowej Koła Żywego Różańca polecają intencje osób wspomagających remont oraz ich rodziny.

-    w cotygodniowej modlitwie wypominkowej modlimy się za zmarłych dobroczyńców naszej parafii.

Dodatkowo za wszystkich posiadaczy „Akcji św. Józefa” przez 25 lat:

-    corocznie w Uroczystość Św. Józefa sprawowana jest Eucharystia w intencji żyjących i zmarłych posiadaczy „Akcji św. Józefa”

-    co miesiąc Męskie Koło Żywego Różańca modli się na różańcu.

Czy możesz nam jeszcze pomóc?     Tak, jesteś nam potrzebny!