III NIEDZIELA ZWYKŁA– 24.01.2021 r. - OGŁOSZENIA

1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego. Podczas wspólnej modlitwy rodzinnej przeczytajmy fragment Pisma Św.
  2. Zapraszamy na 17:30 na modlitwę różańcową w intencji ustania epidemii, za osoby chore oraz pracowników służby zdrowia i tych, którzy niosą pomoc.
  3. W tygodniu obchodzimy:

- w poniedziałek - 25.01 – święto Nawrócenia św. Pawła, które zakończy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan;

- we wtorek - 26.01 – wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów;

- w czwartek - 28.01. – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu.

1. Młodzież wraz z s. Miriam zapraszają na kolejny Wieczór Uwielbienia w naszym kościele w sobotę o godz.19.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy spontanicznej, adoracji, śpiewu, czasu osobistego spotkania z Jezusem. Dla tych, którzy nie mogą przyjść do kościoła, będzie udostępniona transmisja z adoracji na naszym Facebooku.
  2. Za tydzień podczas Mszy św. o 10.00 będzie modlitwa za chorych, za małżeństwa oczekujące potomstwa i mamy w stanie błogosławionym.
  3. Porządek kolędy:

Poniedziałek 25.01.2021 ul. Polna, ul. Zwolińskiego 8A i 8B.

Wtorek 26.01.2021 ul. Zwolińskiego 1A i 1B i 1

Czwartek 28.01.2021 ul. Zwolińskiego 2A i 2B, Zwolińskiego – Domki

Piątek 29.01.2021 ul. Słowackiego Domki Jednorodzinne,

ul. Faworna, ul. Nowa 1 ul. Łowicka,

Sobota 30.01.2021 Chrusty Stare i Chrusty Nowe. Podkonice Miejskie.

1. W tygodniku Niedziela m.in. artykuł „Co judaizm, islam i chrześcijaństwo mówią o aborcji, eutanazji, karze śmierci, antykoncepcji i rozwodach” a w Gościu Niedzielnym tematem numeru jest „Komu warto wierzyć” artykuł o mediach.
  2. Pomódlmy się za naszych zmarłych i za pochowanych w minionym tygodniu: +Wiesława Chałupki z ul. Przemysłowej, +Kazimierza Chromińskiego z ul. Piaskowej
    i +Kazimierza Mirowskiego z Pasieki Wałowskiej. Wieczny odpoczynek …