III NIEDZIELA ZWYKŁA– 23.01.2022 r.- OGŁOSZENIA

1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego. Podczas wspólnej modlitwy rodzinnej przeczytajmy fragment Pisma Św.
  2. Zapraszamy na 17:30 na modlitwę różańcową w intencji ustania epidemii, za osoby chore oraz pracowników służby zdrowia i tych, którzy niosą pomoc.
  3. W tygodniu obchodzimy:

- w poniedziałek - 24.01 – wspomnienie św. św. Franciszka Salezego;

- we wtorek - 25.01 – święto Nawrócenia św. Pawła, które zakończy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan;

- w środę - 26.01 – wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów;

- w piątek - 28.01. – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu.

1. Siostry nazaretanki zapraszają dziś na skupienie Stowarzyszenia Najśw. Rodziny, będzie Msza św. o 15:00 a potem konferencja w kościele.
  2. Bardzo dziękujemy panu Jackowi Staruch, właścicielowi firmy Bliss za pomoc jaką uczynił dla parafii.
  3. Tydzień temu zaprezentowałem rzeźby, które wróciły po konserwacji. Jedna z nich już ma sponsora a druga nadal czeka, zapraszamy.
  4. We wtorek po Mszy św. o 18:00 Rycerze Kolumba zapraszają mężczyzn na spotkanie opłatkowe.
  5. Policja z okazji Dnia Babci i Dziadka składa serdeczne życzenia ale też przestrzega przed oszustami (cały Apel jest na Tablicy).
  6. Za tydzień podczas Mszy św. o 10.00 będzie modlitwa za chorych, za małżeństwa oczekujące potomstwa i mamy w stanie błogosławionym.
  7. Porządek kolędy:

Poniedziałek 24.01.2022 oś. Solidarności 2B, 6 i 8 oraz domy na tej ulicy (nr 19).

Wtorek 25.01.2022 oś. Solidarności 5 i 17

Czwartek 27.01.2022 oś. Solidarności. 3, 3A, i 4.

Piątek 28.01.2022 Plac Wolności i Pl. Piłsudskiego. ul. Parkowa, Wyszyńskiego, ul. Armii Krajowej, Mickiewicza, Południowa, Przechodnia i ul. Krakowska

Sobota 29.01.2022 Janolin, Lutkówka, Huta Wałowska, Stary Dwór,

Pasieka Wałowska, Leopoldów.

1. W tygodniku Niedziela m.in. artykuł „Jak cenzurują katolików” a w Gościu Niedzielnym artykuł: „Kościół musi iść po młodzież”. Jest też Mały Gość Niedzielny.
  2. Pomódlmy się za naszych zmarłych i za pochowanych w minionym tygodniu: +Józefa Banaszka i +Barbarę Kaczmarek z ul. Solidarności, +Halinę Pietrzak i +Henryka Walosika z ul. Tomaszowskiej, +Stanisława Dobrowolskiego z Pl. Piłsudskiego i +Ryszarda Reczulskiego z ul. Skierniewickiej. Wieczny odpoczynek …