II NIEDZIELA ZWYKŁA– 17.01.2021 r.- OGŁOSZENIA

1. Zapraszamy dzisiaj na 17:30 na modlitwę różańcową w intencji ustania epidemii, za osoby chore oraz pracowników służby zdrowia i tych, którzy niosą pomoc.
  2. Bóg zapłać za ofiary na Tace inwestycyjną.
  3. Dzisiaj poświecimy nową część cmentarza parafialnego. Zapraszamy do kościoła na Mszę św. o 13:00 podczas, której będziemy się modlić za dobrodziejów remontu, za parafian i za naszych zmarłych. Po Mszy św. spotkamy się pod krzyżem na nowym cmentarzu i tam poświecimy nowy teren. Zapraszamy na tę ważną uroczystość wszystkich członków rad parafialnych oraz Was, aby otoczyć wspólną modlitwą naszych bliskich zmarłych.
  4. Wieczorem gościć będziemy u nas Chór Collegium Maiorum z Warszawy. Wystąpi on już podczas Mszy św. o 18:00 a później wykona koncert kolęd.
  5. Podajemy porządek kolędy:

Poniedziałek 18.01.2021 oś. Solidarności 2B, 6 i 8.

Wtorek 19.01.2021 oś. Solidarności 5 i 17

Czwartek 21.01.2021 oś. Solidarności. 3, 3A, i 4.

Piątek 22.01.2021 Plac Wolności, Plac Piłsudskiego. ul. Parkowa,

ul. Wyszyńskiego i ul. Armii Krajowej, ul. Mickiewicza,

ul. Południowa, ul. Przechodnia. ul. Krakowska

Sobota 23.01.2021 Janolin, Lutkówka, Huta Wałowska , Stary Dwór,

Pasieka Wałowska, Leopoldów.

1. Zachęcam do nabycia prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego i Niedzieli.
  2. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb: +s. Henryki Mazurek - Misjonarki Krwi Chrystusa i +Andrzeja Ostrowskiego z ul. Tomaszowskiej. Zmarł również znany wielu parafianom p. Adam Pietrzak, który od 1990 r. był prelegentem comiesięcznych spotkań Przymierza Rodzina. Pomódlmy się za nich i za naszych bliskich zmarłych: Wieczny odpoczynek …