BOŻE NARODZENIE – 25.12.2019 r.

1. Z racji Uroczystości Bożego Narodzenia otrzymaliśmy jako wspólnota parafialna wiele życzeń: od szkół, urzędów, instytucji, od parlamentarzystów i wielu innych osób – bardzo za nie dziękujemy. Życzenia dla parafian …
  2. Wszystkim składam Bóg zapłać za przygotowanie naszej świątyni na Święta Bożego Narodzenia: s. Bożenie, x. Jakubowi (wiele dni poświęcił dla odnowienia części figur do szopki) oraz ministrantom, lektorom a także p. Annie Dębskiej i p. Robertowi Nowakowi. Za udekorowanie choinki przed kościołem dziękujemy Pani Prezes i pracownikom firmy: Aquarium” a za posprzątanie kościoła – p. Marioli. Dziękuję bardzo naszym księżom: Tomkowi, x. Pawłowi i Arturowi. Podziękowanie kieruję również do naszego chóru parafialnego „Nazaret” i do p. Szymona - organisty. Bardzo dziękuję naszym siostrom zakonnym. Bóg zapłać za posługę: naszym klerykom.
  3. Zapraszamy do zobaczenia dzwonnicy, Kaplicy Dusz Czyśćcowych oraz krypt i wystaw przy kościele.
  4. Jutro obchodzimy święto św. Szczepana - podamy wtedy już terminy Kolędy.
  5. W najbliższa niedzielę obchodzimy Święto św. Rodziny z Nazaretu. Podczas każdej Mszy św. małżeństwa sakramentalne będą mogły odnowić swoje przyrzeczenia małżeńskie. Zaś siostry nazaretanki z racji swojego święta zapraszają na spotkanie od 15:00
  6. Wtedy także młodzież z Genesis wraz z x. Pawłem zaprasza na Jasełka po Mszy św. o 18:00.