INFORMACJE DOTYCZĄCE POGRZEBU ŚP. KS. KAN. ANDRZEJA KAMIŃSKIEGO

Jak już podaliśmy wcześniej, w Wigilię Uroczystości Trzech Króli w swoim mieszkaniu w Domu parafialnym zmarł nagle nasz Rezydent ks. kan.Andrzej Kamiński. Od kilku lat miał On problemy z sercem i leczył się kardiologicznie ale posługiwał duszpastersko do końca. Nic nie wskazywało na bliska śmierć.
Prosimy o modlitwę w intencji zmarłego śp. ks. Andrzeja.
Zapraszamy także na uroczystości związane z pogrzebem zmarłego kapłana.
- Dzisiaj o 17:30 w naszym kościele parafialnym będziemy się modlić na różańcu o zbawienie wieczne dla ks. Andrzeja.
- W piątek o 19:30 w kaplicy przy cmentarzu będzie również modlitwa różańcowa w intencji śp. ks. Andrzeja.
- W sobotę, w dzień pogrzebu, o 9:00 ciało zmarłego kapłana zostanie przywiezione do naszego kościoła i rozpocznie się modlitewne czuwanie
- Msza św. żałobna od naszej wspólnoty parafialnej koncelebrowana przez księży z Dekanatu rawskiego oraz innych rozpocznie się o 10:00.
- Następnie po przewiezieniu trumny z ciałem śp. ks. Andrzeja do kościoła parafialnego w Babsku, w którym posługiwał przez 26 lat, rozpocznie się tam Msza św. pogrzebowa o godz. 12:00. Bedzie jej przewodniczył Biskup Łowicki J.E. Ks. Bp. Andrzej Franciszek Dziuba wspólnie z kolegami kursowymi zmarłego oraz innymi kapłanami.
- Po Mszy św. nastąpią obrzędy pożegnania i przewiezienie trumny na cmentarz w Pruszkowie, gdzie ciało św. ks. Andrzeja zostanie złożone w grobie, w którym spoczywają Jego rodzice. .
Więcej informacji o zmarłym kapłanie znajdziesz na: