XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 06.11.2022 r. - OGŁOSZENIA

1. Z racji I-szej niedzieli zapraszamy o 17:30 na Nabożeństwo eucharystyczne w intencji powołań oraz procesję.

- w środę – 09.11 – święto rocznicy Poświecenia Bazyliki Laterańskiej;

- w czwartek – 10.11 – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora K-ła;

- w piątek – 11.11 – Uroczystość św. Wiktorii – patronki Diecezji - obchodzimy wtedy Święto Niepodległości, pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy za naszą Ojczyznę i Jej wolność oddali swoje życie oraz o tych, którzy dla niej poświęcali i poświęcają swój trud i zdolności. Msze św. w święto Niepodległości będą o godz.: 7.00, 8.45, 10.00 i 18.00. Na godz: 10.00 wspólnie z władzami Powiatu, Miasta i Gminy zapraszamy do udziału we Mszy św. w intencji naszej Ojczyzny.

1. Za tydzień w niedzielę będziemy przeżywać wizytację kanoniczną naszego Pasterza Księdza Biskupa Andrzeja Franciszka Dziuby. Co pięć lat odbywa się taka wizytacja podczas, której ks. Biskup modli się razem z nami i za nas, poznaje życie duszpasterskie oraz materialne parafii. Naszego Gościa powitają przy kapliczce we wsi Wałowice mieszkańcy Wałowic i Niwnej o godz. 6:30, potem ks. Biskup przejedzie do naszego kościoła i tu powitamy Go o 6:50. Ksiądz Biskup będzie z nami przez całą niedzielę. Na każdej Mszy św. skieruje do nas Słowo oraz wysłucha sprawozdań z działalności naszych rad i grup parafialnych. Poświęci też po Mszy o 10:00 nowy krzyż przed kościołem. Zaś o 15:00 poświęci krzyż na nowej części cmentarza i wspólnie odmówimy Koronkę za naszych zmarłych. W poniedziałek odwiedzi chorych i urzędy. Bardzo zapraszam na te uroczystości !
  2. Dziękujemy za ofiary na tacę inwestycyjną.
  3. Składamy podziękowanie dla Pani Marianny Poznańskiej z mężem, którzy jak co roku przekazali piękne chryzantemy do dekoracji naszego kościoła.
  4. Prosimy sprawdzić na Tablicy lub na stronie internetowej parafii poprawność podanych nazwisk zmarłych polecanych we Mszy św. listopadowej i w wypominkach.
  5. Zachęcam do nabycia Gościa Niedzielnego i tygodnika Niedziela.
  6. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby: +Kazimierza Nowaka z ul. Niepodległości, +Andrzeja Iwańskiego z Chrust, +Heleny Kucharskiej z ul. Tomaszowskiej i +Władysława Dębskiego z Leopoldowa. Za nich i za naszych bliskich zmarłych pomódlmy się: Wieczny odpoczynek …