XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.09.2021 r. - OGŁOSZENIA

1. Zapraszamy dzisiaj na Nieszpory niedzielne o godz. 17.30.
  2. W dzisiejszym Dniu Środków Oddziaływania Społecznego pamiętajmy także o potrzebie modlitwy za ludzi mediów, aby przekazywali tylko prawdę i nie ulegali pokusie manipulacji opinią publiczną.
  3. W tym tygodniu obchodzimy:

- w poniedziałek – 20.09. – wspomnienie św. męczenników koreańskich;

- we wtorek– 21.09. – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty;

- w czwartek – 23.09 – wspomnienie św. o. Pio, prezbitera.

1. Tydzień mieliśmy zbiórkę na operację Zosi Bigos, Jej rodzice dziękują nam wszystkim. Zebrali na leczenie ich córeczki, kwotę: 11 481,70 PLN.
  2. Dzisiaj o 15.00 w kościele odbędzie się skupienie Stowarzyszenia Najśw. Rodziny dla małżeństw i osób samotnych. Zaś o 17:00 w sali przy kawiarence zapraszamy do udziału w konferencji pt. „Czy Bóg naprawdę ma plan na MOJE życie?".
  3. W poniedziałek o 19:00 będzie zebranie Rady Parafialnej Ekonomicznej.
  4. Bóg zapłać za ofiary na Tacę inwestycyjną.
  5. Dzisiaj podczas Mszy św. o 13:00 modlimy się za dobrodziejów naszego remontu oraz wszystkich wspierających prace.
  6. W piątek zapraszam sołtysów naszych wiosek. na spotkanie na plebanii po zakończeniu zebrania Rady Gminy.
  7. W najbliższą sobotę z naszej parafii wyruszy po Mszy św. o godz. 7.00 piesza pielgrzymka do Studziannej. Udamy się stałą trasą przez Rzeczycę. Msza św. odpustowa w Sanktuarium św. Michała Archanioła będzie o godz. 18.30, a potem wracamy autokarami do Rawy Maz. W tym roku trzeba się koniecznie zapisać w kancelarii parafialnej, natomiast młodzież może zapisywać się u swoich katechetów.
  8. Za tydzień w ramach Dni Muzyki Klasycznej odbędzie się w sobotę o 18:00 w MDK-u koncert „Usta milczą, dusza śpiewa... z rodziną Kaczmarków”. A w niedzielę o 19:00 zapraszamy do naszego kościoła na koncert „Perły muzyki sakralnej”. Wystąpi baryton Andrzej Bator.
  9. Można się już zapisywać na pielgrzymkę do sanktuarium św. Józefa w Kaliszu – 23 październik
  10. Czytajmy prasę katolicką: Gościa Niedzielnego i Niedzielę. Oglądajmy telewizję Trwam, słuchajmy stacji katolickich: Radio Victoria i Radio Maryja.
  11. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby: +Henryka Abakumiec z ul. Nowej i +Franciszka Karpińskiego z Podlasu Za nich i za naszych bliskich zmarłych pomódlmy się: Wieczny odpoczynek …