XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.07.2021 r. - OGŁOSZENIA

1. Zapraszamy na godz. 17.30 na Modlitwę różańcową.
  2. Po raz pierwszy obchodzimy dzisiaj Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych.
  3. Dzisiaj wspominamy św. Krzysztofa, patrona kierowców. Pojazdy święcimy po każdej Mszy św.

- w poniedziałek – 26.07 – wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP – pamiętajmy w tym dniu o modlitwie za naszych rodziców i dziadków.

- w czwartek – 29.07 – wspomnienie św. Marty.

- w sobotę – 31.07 – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli.

1. Zapraszamy na XXVI Łowicką Pieszą Pielgrzymkę Młodzieżową na Jasna Górę w dniach 6-14 sierpnia. Zapisy tylko przez stronę internetowa i na Facebooku. Spotkanie organizacje Grupy brązowej z nowym przewodnikiem będzie dzisiaj w naszym kościele o 19:30.
  2. Przed beatyfikacją ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego zapraszamy na dwie pielgrzymki: do Komańczy a przy okazji zwiedzimy m.in. Sandomierz (2 i 3 sierpnia) – koszt 310 zł i do Prudnika Śląskiego a przy okazji zwiedzimy Górę św. Anny i Jasną Górę (9 i 10 sierpnia) – koszt 300 zł. Zapisy i wpłaty prosimy pilnie dokonać.
  3. W niedzielę 01.08 - w kolejną rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego będziemy się modlić na cmentarzu o 17.00 a potem o 18.00 będzie Msza św. za Ojczyznę i powstańców.
  4. Tygodniki katolickie: Niedziela i Gość Niedzielny są dostępne na stoliku przed kancelarią.
  5. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby: +Czesława Ciupa z ul. Kościuszki, +Adama Chojnackiego z ul. Żeromskiego, +Zofii Wolna z ul. Tomaszowskiej i +Jana Chojeckiego z ul. Solidarności. Za nich i za naszych bliskich zmarłych pomódlmy się: Wieczny odpoczynek …