XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.07.2022 r. - OGLOSZENIA

1. Zapraszamy na godz. 17.30 na Modlitwę różańcową.

- w poniedziałek – 25.07 – święto św. Jakuba Ap.

- we wtorek – 26.07 – wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP - obchodzimy wtedy Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych – pamiętajmy w tym dniu o modlitwie za naszych rodziców i dziadków.

- w piątek – 29.07 – wspomnienie św. Marty.

1. Z racji jutrzejszego wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców już dziś święcimy pojazdy po każdej Mszy św. Także jutro będzie to możliwe.
  2. Za tydzień podczas Mszy św. o 10:00 modlić się będziemy przy relikwiach św. Jana Pawła II w intencji małżeństw oczekujących narodzin dziecka.
  3. Także za tydzień parafia ewangelicka zaprasza na Dzień Otwarty Kościoła św. Ducha – szczegóły na plakacie.
  4. Zapraszamy na XXVI Łowicką Pieszą Pielgrzymkę Młodzieżową na Jasna Górę w dniach 6-14 sierpnia. Zapisy tylko przez stronę internetową.
  5. W kapliczkach Drogi Krzyżowej Narodu Polskiego zawisną płaskorzeźby ukazujące poszczególne stacje – zapraszamy, aby stać się ich sponsorem – pozostało tylko kilka wolnych. W powstającym Ogrodzie Dialogu już można zobaczyć kapliczki z piaskowca, w których będą te płaskorzeźby.
  6. Tygodniki katolickie: Niedziela i Gość Niedzielny są dostępne na stoliku przed kancelarią.
  7. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby: +Zofii Popławskiej z ul. Prusa, +Jana Dudka z ul. Łowickiej, +Piotra Sobczyka z Podkonic Miejskich i +Jana Kielana z Chrust. Za nich i za naszych bliskich zmarłych pomódlmy się: Wieczny odpoczynek …