XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.07.2025 r. - OGŁOSZENIA
- Zapraszamy na godz. 17.30. na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
- W tym tygodniu obchodzimy:
- we wtorek – 15.07 – wspomnienie św. Bonawentury, Bp i Doktora Kościoła.
- w środę – 16.07 – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel, w związku z tym podczas Mszy św. o 18:00 „nałożymy” szkaplerz osobom, które pragną go nosić. Matka Boża Szkaplerzna jest Wspomożycielką dusz czyśćcowych. Można nabyć szkaplerz w kancelarii.
- Mszą św. o 18:00 rozpocznie się dzisiaj Nabożeństwo Fatimskie, podczas którego przejdziemy w procesji po naszym Ogrodzie Dialogu. Intencje do modlitwy prosimy składać w Grocie w ogrodzie. Zapraszamy do udziału w tej tak ważnej modlitwie.
- Chciałbym przypomnieć, że podczas liturgii mamy 3 postawy: stojąca, siedząca i klęcząca – nie ma postawy kucającej.
- Można już się zapisywać na Diecezjalna Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę – szczegóły są na plakacie.
- Zapraszamy do zwiedzania z przewodnikiem naszych obiektów (kościół, muzeum i krypty) – prosimy o uzgadnianie terminów. Więcej informacji na Tablicy.
- Polecam do lektury tygodnik „Niedziela” z artykułem „Dlaczego niewierzący chrzczą dzieci?” oraz „Gość Niedzielny” z artykułem „Patronka teściowych”. Można je nabyć przy wyjściu, pod chórem.
- W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby: +Mariana Skorupińskiego z ul. Ogrodowej i +Jadwigi Szczypińskiej z ul Słowackiego. Za nich i za naszych bliskich zmarłych pomódlmy się: Wieczny odpoczynek …