XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.06.2021 r. - OGŁOSZENIA

1. Zapraszamy na nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, dzisiaj o godz. 17.30.
  2. Powstało nowe Koło Żywego Różańca pw. św. Stanisława Papczyńskiego – panie chętnie przyjmą jeszcze inne osoby do tego Koła.
  3. Dziękujemy tym, którzy uczestniczyli w zakończeniu Oktawy Bożego Ciała niosąc feretrony i chorągwie oraz służbie liturgicznej.
  4. Przez najbliższe 2 tygodnie będą prowadzone prace na ul. Łowickiej, stąd będą utrudnienia w dojeździe do kościoła. Zachęcamy do korzystania z parkingu w ogrodzie parafialnym.
  5. W tym tygodniu rozpoczną się prace przy układania 2 głównych alej na nowym cmentarzu. Koszt ich wykonania wyniesie ponad 100 tys. PLN. Dziękujemy za przekazywane ofiary na ten cel.
  6. Jest do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny oraz tygodnik Niedziela.
  7. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb: +Heleny Spychała z ul. Kościuszki. Za nią i za naszych bliskich zmarłych pomódlmy się: Wieczny odpoczynek …
  8. Dziękujemy młodzieży, która przystąpiła do sakramentu Bierzmowania za ofiarowane dla parafii dary: kustodię do przechowywania dużych hostii oraz obraz bł. Carlo Acutisa. Za wstawiennictwem bł. Carlo pomódlmy się za naszą młodzież: Boże, nasz Ojcze, dzięki Ci składamy za to, że dałeś nam Carlo, który dla młodych jest wzorem życia, a dla każdego – wezwaniem do miłowania. Ty, czyniąc z Eucharystii „autostradę do nieba”, pozwoliłeś mu kochać Twojego Syna. Ty dałeś mu Maryję, Matkę najukochańszą, i przez Różaniec pozwoliłeś wyśpiewywać Jej czułość. Przyjmij jego modlitwę za nas. Spójrz przede wszystkim na ubogich, których miłował i wspomagał [również mi ofiaruj, za jego wstawiennictwem, łaskę o którą Cię proszę…] Wprowadzając Carlo do grona świętych Kościoła, daj nam pełnię radości; niech jego uśmiech będzie także dla nasz światłem na chwałę Twojego Imienia. Amen.