V NIEDZIELA WIELKANOCNA –15.05.2022 r. - OGLOSZENIA

1. Zapraszamy na nabożeństwo majowe o godz. 17:30.
  2. Dzisiaj o godz. 10.00 i 11:30 dzieci z klas III przystąpią/ły do Pierwszej Komunii Św. Zawierzamy je opiece Matki Bożej i prosimy o modlitwę w ich intencji. Codziennie
    w „Białym tygodniu” będą uczestniczyć w nabożeństwach majowych i Mszy św. o 18:00.
  3. Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzić rocznicę Pierwszej Komunii św., będą dwie grupy dzieci o: 10:00 i 11:30 – spowiedź dla nich będzie w piątek od 16:30.
  4. W tygodniu obchodzimy:

– w poniedziałek 16.05. – święto św. Andrzeja Boboli – patrona Polski.

– w środę 18.05. – wspomnienie św. Stanisława Papczyńskiego.

– w niedzielę 22.05. – przypadnie rocznica sakry biskupiej i ingresu ks. bp. Andrzeja F. Dziuby. Pamiętajmy w modlitwie o naszym Pasterzu.

1. Ks. Biskup zaprasza nas w sobotę o godz. 12:00 na Mszę św., kończąca obchody 860. rocznicy konsekracji tumskiej świątyni gdzie proboszczem jest - ks. Piotr Nowak (był u nas przed laty wikariuszem). Eucharystii będzie przewodniczył abp Marek Jędraszewski – metropolita krakowski.
  2. Redakcja Gościa Łowickiego organizuje 28 maja Diecezjalną Pielgrzymkę Kobiet. Miejscem spotkania będzie świątynia w Puszczy Mariańskiej. Szczegóły są podane na Tablicy.
  3. Przed zakrystią można pobrać kartony na paczki dla Ukrainy – zachęcamy bardzo.
  4. Zapraszam zespoły przygotowujące ołtarze na Boże Ciało na spotkanie na plebanii we wtorek o 19:00.
  5. W środę o 19:00 swoje spotkanie będzie miała Rada Ekonomiczna parafii.
  6. Za tydzień w niedziele będziemy się modlić przy kapliczce w Chrustach o 17:00 w intencji mieszkańców tej wioski.
  7. Bóg zapłać za ofiary na Tacę inwestycyjną.
  8. Informujemy, że Sakrament bierzmowania zostanie udzielony naszej młodzieży zgodnie z podanym już wcześniej terminem tj. 9 czerwca o godz. 18.00.
  9. Przed kancelarią można nabyć prasę katolicką: Niedzielę i Gościa Niedzielnego.
  10. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb + Jadwigi Wiśniewskiej z ul. Niepodległości. Za nią i za naszych bliskich zmarłych pomódlmy się: Wieczny odpoczynek …