SKAUCI ZAPRASZAJĄ - SUPER PROPOZYCJA DLA DZIECI I NIE TYLKO

Skauci Europy wspólnie z nasza parafią, Urzędem Miasta i Miejską Biblioteką zapraszają dzieci z rodzinami do udziału w grze miejskiej pod hasłem "Podchody z ks. Zienkowskim" dnia 14.11.2021 (niedziela) w godzinach od 12:45 do 14:45. Rozpoczęcie przed kościołem Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Mazowieckiej.
Grupy uczestników przemieszczać się będą po ternie miasta i wykonywać ciekawe zadania przybliżające fakty z życia ks. Wacława Zienkowskiego.
W czasie gry uczestnicy będą mieli zadania związane z ucieczką żołnierzy z obozu jenieckiego, spotkaniem z AK, strzelaniem z broni, pomocą osobom cywilnym i inne. Są to między innymi zadania sprawnościowe oraz zadania związane z szyframi.
Planujemy rozpoczęcie gry inscenizacją z aresztowania ks. Wacława Zienkowskiego.
Informacja o zapisach i szczegółach na plakacie.
Pomysłodawca gry jest p. Robert Fedorowicz, hufcowy 1. Hufca Rawskiego.