OGÓLNOPOLSKI KONKURS modernizacja roku ROZSTRZYGNIĘTY - NASZA PARAFIA ZDOBYŁA DWA PIERWSZE MIEJSCA

Dzisiaj na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się Uroczysta Gala Ogłoszenia Wyników i Wręczenia Nagród w
24 edycji Konkursu. Modernizacja Roku 2019 i Budowa XXI w.
Ogółem do konkursu zgłoszono ponad 700 inwestycji zakończonych w 2019 r. Z tej liczby do finału przeszło ponad 40 z nich. A tylko 10 zdobyło I miejsca w 10 różnych kategoriach. Nasz projekt rewitalizacji obiektów parafialnych otrzymał Pierwszą nagrodę w kategorii: Obiekty Zabytkowe.
Równocześnie nasz projekt zdobył kolejne Pierwsze miejsce w głosowaniu internetowym jaki trwał niezależnie od głosowania Jury konkursu. Przy tej okazji bardzo dziękujemy wszystkim, którzy oddawali za nasz projekt swój głos.ie
Ze względu na ograniczenia zwiazane z pandemia w uroczystości mógł uczestniczyć 1 przedstawiciel ze strony inwestora, wykonawcy oraz projektanta. Nagrodę w imieniu parafii odebrał ks. Proboszcz Bogumił Karp a Wykonawcę i Projektanta reprezentował Dyrektor z firmy Castellum Marek Hałon.
Konkurs Modernizacja Roku jest największym konkursem w dziedzinie inwestycji , w Polsce.
Cieszymy się z tego kolejnego wyróżnienia i dziękujemy Dobremu Bogu oraz ludziom.
Zobacz relację na You tubie (od 87 minuty )