DZIĘKCZYNIENIE ZA OTRZYMANE ŁASKI
Zakończyło się Nawiedzenie rodzin z naszej parafii przez kopię Cudownego Obrazu Jasnogórskiego. Chcemy podziękować Matce Bożej za wyproszone u Boga łaski.
Msza św. Dziękczynna za owoce Nawiedzenia będzie w niedzielę, 6 października o godz.10:00.
Natomiast w sobotę, 5 października w Kaplicy Dusz Czyśćcowych będziemy modlić się na różańcu wspólnie z mieszkańcami waszego: bloku, ulicy czy wioski. Ta modlitwa potrwa od 7:30 do 21:00.
Wszystkie rodziny i każdego z Was mieszkańców i parafian zapraszamy na tę modlitwę dziękczynną i wspólne odmówienie różańca przed Obrazem Matki Bożej w Kaplicy Dusz Czyśćcowych w godzinach zgodnych z podanym poniżej grafikiem.
Nasze modlitewne dziękczynienie zakończymy w sobotę wspólnym odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego o 21:00.
DZIĘKCZYNIENIE
NA ZAKOŃCZENIE PEREGRYNACJI OBRAZU MATKI BOŻEJ - RÓŻANIEC W KAPLICY DUSZ CZYŚĆCOWYCH - W DNIU 5 PAŹDZIERNIKA 2019 R. |
|
7:30- 8:00 |
ul. Zwolińskiego - domki ul. Zwolińskiego bl. 8A ul. Zwolińskiego bl. 8B
|
8:00-8:30 |
ul. Zwolińskiego 1 ul. Zwolińskiego 1A ul. Zwolińskiego 1B ul. Zwolińskiego 2A ul. Zwolińskiego 2B +dobudowany Niepodległości
|
8:30-9:00 |
Al. Konstytucji 3 Maja blok 15 Al. Konstytucji 3 Maja domki od ulicy Kościuszki ul. Krakowska |
9:00-9:30 |
Podlas Podkonice Miejskie ul. Dąbrowskiej ul. Kochanowskiego ul. Fredry – Staffa ul. Tuwima
|
9:30-10:00 |
ul. Prusa ul. Górna ul. Dolna ul. Asnyka ul. Brzechwy os. Mirbudu ul. Niepodległości – Domki
|
10:00-10:30 |
Chrusty Nowe, Chrusty Stare ul. Kościuszki blok ul. Tatar
|
10:30-11:00 |
ul. Niepodległości bl. 1 i 2 ul. Cmentarna ul. Browarna, ul. Piwna, ul. Chmielna, ul. Słodowa
|
11:00-11:30 |
Leopoldów Nowy Głuchówek ul. Nowa blok 1, 2
|
11:30-12:00 |
ul. Polna ul. Wyzwolenia ul. Przemysłowa
|
12:00-12:30
|
Osada Dolna ul. Wierzbowa ul. Akacjowa ul. Zielona
|
12:30-13:00 |
ul. Niepodległości bl. 3 i 4 ul. Kaczeńcowa ul. Tulipanowa ul. Różana
|
13:00-13:30 |
ul. Skierniewicka z przyległymi ulicami ul. Wałowska ul. Murarska ul. Kolejowa
|
13:30-14:00 |
Ścieki ul. 1 Maja ul. Księże Domki
|
14:00-14:30 |
Stary Dwór, Lutkówka, Janolin ul. Tomaszowska domki
|
14:30-15:00 |
ul. Katowicka ul. Sienkiewicza ul. Żeromskiego ul. Orzeszkowej
|
15:00-15:30 |
Pasieka Wałowska ul. Słowackiego blok 21 ul. Słowackiego blok 23
|
15:30-16:00 |
ul. Słowackiego - domki ul. Słowackiego blok 29 ul. Słowackiego blok 29A
|
16:00-16:30 |
Niwna Sucha, Wałowice, Huta Wałowska ul. Tomaszowska 10 A ul. Tomaszowska 10 B ul. Tomaszowska 10 C
|
16:30-17:00 |
ul. Tomaszowska 10 G ul. Tomaszowska 10 H ul. Tomaszowska 10 I ul. Tomaszowska 10 J
|
17:00-17:30 |
ul. Niepodległości bl. 5 i 6 i 7 ul. Tomaszowska 10 D ul. Tomaszowska 10 E ul. Tomaszowska 10 F
|
17:30-18:00 |
ul. Żmichowskiej ul. Konopnickiej ul. Południowa
|
18:00-18:30 |
ul. Laskowa ul. Orzechowa ul. Ogrodowa ul. Sadowa ul. Wiśniowa ul. Piaskowa
|
18:30-19:00 |
ul. Jeżowska ul. Willowa os. Solidarności bl. 1 os. Solidarności bl. 2 os. Solidarności bl. 2B
|
19:00-19:30 |
ul. Łowicka os. Solidarności bl. 3 os. Solidarności bl. 3A os. Solidarności bl. 3B os. Solidarności bl. 4
|
19:30-20:00 |
Plac Wolności ul. Armii Krajowej, os. Solidarności bl. 5 os. Solidarności bl. 6 os. Solidarności bl. 7 os. Solidarności bl. 8
|
20:00-20:30 |
Plac Piłsudskiego ul. Mickiewicza os. Solidarności bl. 9 os. Solidarności bl. 10 os. Solidarności bl. 11 os. Solidarności bl. 12
|
20:30-21:00
21:00 Apel Jasnogórski |
ul. Kościuszki ul. Parkowa os. Solidarności bl. 17 os. Solidarności bl. 18 os. Solidarności bl. 18A
Zapraszamy także mieszkańców innych bloków i ulic oraz każdego z parafian
|