Wesprzyj renowację

MODLIMY SIĘ ZA DOBRODZIEJÓW REMONTU

Remont naszego parafialnego kościoła to nasze wspólne dzieło, które czynimy na chwałę Bożą. To także czas, w którym w sposób szczególny jednoczymy się, umacniamy więzi naszej parafialnej rodziny oraz uwrażliwiamy się na wzajemną pomoc i życzliwość. Zdajemy sobie sprawę z tego, że rewitalizacja naszego kościoła i kolegium to wyzwanie, aby XVII wieczny obiekt sakralny, który był perłą ziemi rawskiej, powrócił do swojej świetności i był naszą chlubą i dumą w regionie, ojczyźnie, a nawet poza jej granicami.

Dziękujemy za Waszą obecność i wszelkie wsparcie – to duchowe oraz to materialne. Naszą wdzięczność wyrażamy życzliwą pamięcią oraz wytrwałą modlitwą.

Za wszystkich Dobrodziejów i Ofiarodawców na rzecz remontu naszej świątyni z wdzięcznością modlimy się przez cały okres prac w sposób szczególny:

• w każdą środę o godz. 18:00 na Mszy świętej z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;
  • w III niedzielę miesiąca na Mszy świętej o godz. 13:00;
  • w codziennej modlitwie różańcowej Koła Żywego Różańca polecają intencje osób wspomagających remont oraz ich rodziny;
  • w cotygodniowej modlitwie wypominkowej modlimy się za zmarłych dobroczyńców naszej parafii.

Dodatkowo za wszystkich posiadaczy „Akcji św. Józefa” przez 25 lat:

• corocznie w Uroczystość Św. Józefa sprawowana jest Eucharystia w intencji żyjących i zmarłych posiadaczy „Akcji św. Józefa”;
  • co miesiąc Męskie Koło Żywego Różańca modli się na różańcu.

Czy możesz nam jeszcze pomóc?

Tak, jesteś nam potrzebny!

MASZ DOBRE SERCE!!!

Prosimy, wesprzyj nasze prace…

JAK MOŻESZ NAM POMÓC?

• POPRZEZ MODLITWĘ (kliknij) (szczególnie prosimy odmawiać tę o wstawiennictwo św. Józefa),
  • FINANSOWO:

– przekazując dobrowolne wpłaty na konto 46929100010131353420000020;
– przekazując 1% za pośrednictwem Fundacji Caritas Diecezji Łowickiej;
– nabywając w parafii „Akcje św. Józefa” o wartości 100, 200 lub 500 zł;
– nabywając w parafii „cegiełki na remont” o wartości 10, 20 lub 50 zł;
– składając ofiary na tablicę pamiątkową – kamienną z danymi ofiarodawcy, którą umieścimy na murze ogrodzenia przy kościele;
– sponsorując koszt remontu ołtarzy oraz zakupu nowych ławek.

• BĘDĄC WOLONTARIUSZEM REMONTU:

Zachęcając swoich znajomych, rodzinę oraz inne osoby, aby zechcieli wesprzeć nasze prace modlitwą oraz finansowo.

Więcej informacji o pracach można znaleźć na stronie parafii:

oraz na facebooku: http://www.facebook.com/rawaduzykosciol

DZIĘKUJEMY!

„Radosnego dawcę miłuje Bóg.”

(por. 2 Kor 9, 7)