„Remontowy szturm do nieba”

– w intencji szczęśliwego zakończenia naszych prac remontowych, znalezienia środków na te prace oraz uświęcenia naszej parafialnej wspólnoty.

 

Przed nami ostatnie miesiące prac remontowych przy naszych obiektach. Jest jeszcze wiele prac do wykonania, musimy także zgromadzić konieczne środki, nie brakuje nam także problemów, stąd po konsultacji z parafianami od dziś aż do końca roku – kiedy to według planu winniśmy zakończyć nasz projekt,  rozpoczynamy „Remontowy szturm do nieba”. Od samego początku nasze prace polecaliśmy Panu Bogu, szczególnie wżywając wstawiennictwa św. Józefa. Teraz jednak chcemy jeszcze bardziej zaangażować każdego z naszych parafian. Tam bowiem gdzie ustają ludzkie możliwości pozostaje modlitwa !

Stąd gorąco proszę każdego, aby w możliwy dla siebie sposób włączył się w nasz parafialny szturm do nieba. Prosimy pobrać przygotowane ulotki z informacją o tej akcji. Proszę je dokładnie przeczytać i podjąć jeden lub kilka z wybranych przez siebie sposobów udziału w naszej modlitwie. Mogą to być: ścisły post w jakiś dzień tygodnia, codzienna modlitwa razem z rodziną, modlitwa za wstawiennictwem św. Józefa, adoracja Najświętszego Sakramentu raz w tygodniu lub inne. Szczególnym dziełem będzie prowadzone od 19 września Jerycho różańcowe – całodzienna adoracja w naszej kaplicy przez 7 dni. W ramach naszego szturmu pojedziemy też z pielgrzymką parafialną na Jasną Górę – 6 października, aby przed Obliczem Czarnej Madonny powierzyć nasze prace i parafię. Szczegółowe informacje można uzyskać w kancelarii lub na stronie internetowej parafii: www.parafia.rawa-maz.pl

Ulotka ma dwie części, jedną zatrzymujemy dla siebie a drugą z imieniem i nazwiskiem  prosimy przynieść do kancelarii, zakrystii lub do koszyczka przy wejściu do świątyni. Te informacje posłużą nam do przygotowania parafialnej Księgi modlitewnego szturmu do nieba. Bardzo prosimy, aby każdy podjął choćby jedno zobowiązanie na ten czas. Warto też zachęcić inne osoby. Dlatego włączmy się w to wielkie dzieło i wspólnie przystąpmy do modlitwy w intencji szczęśliwego zakończenia naszych prac remontowych, znalezienia środków na te prace oraz uświęcenia naszej wspólnoty parafialnej.

Bóg zapłać!

 

Pobierz skan ulotki, która warto przesłać do znajomych