Powołania z parafii

Kapłani pochodzący z Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Mazowieckiej:

Ks. dr Wojciech Bartkowicz, Ks.Tomasz Jackowski, Ks. dr Andrzej Gałaj,
Ks. dr Zbigniew Przerwa, Ks. dr Michał Wasilewski, Ks. Radosław Sawicki,
Ks. Radosław Walczak, Ks. dr Grzegorz Grzymkiewicz, Ks. Piotr Sipak, Ks. dr Marcin Wójtowicz,  Ks. Adam Kwaśniak, Ks. Wojciech Gruchała, Ks. Łukasz Gawrzydek,

Klerycy:

Marcin Grabowski, Przemysław Kocik, Mateusz Giszczak

Zakonnicy:
O. Robert Szawel CP, O. Zbigniew Warchoń CP, O. Jan Sadowski OMI

Siostry zakonne pochodzące z Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Mazowieckiej:

s. Angela Szczawinska CSFN, s. Benedykta Barbara Woźniak CSFN, s. Boguchwła Stanisława Chojnacka CSFN, s. Bożysława Barbara Tomczyk CSFN, s. Ewa Chmielewska CSFN, s. Grażyna Wanda Magiera CSFN , s. Greta Małgorzata Sadkowska CSFN, s. Sergia Małgorzata Czernek CSFN, s. Elżbieta Ziółkowska BDNP, s. Joanna Żebrowska FMM, s. Alina Karbownik SSpS, s. Dorota Iwona Frendenberg SMI, s. Róża Helena Bednarek OSFB, s. Teresa Agnieszka Wiśniewska OSFB, s. Monika Kwaśniak CP, s. Agnieszka Ozimek CP, s. Bogusława Gos CP,
s. Beata Matuszewska SAC, s. Ignacja Klimaszewska MSR

stan z dn. 12-04-2016r.