Pielgrzymki

PIESZA PIELGRZYMKA DO STUDZIANNEJ

W sobotę (29.09.18) z naszej parafii wyruszy po Mszy św. o godz. 7:00 piesza pielgrzymka do Sanktuarium Świętej Rodziny w Studziannej. Udamy się stałą trasą przez Rzeczycę. Msza św. odpustowa w Sanktuarium św. Michała Archanioła będzie po dotarciu. Po  godzinie 19:00 będzie wyjazd powrotny autokarami do Rawy Maz.

PIESZA PIELGRZYMKA DO STUDZIANNEJ

W najbliższą sobotę (23.09.) z naszej parafii wyruszy po Mszy św. o godz. 7:00 piesza  pielgrzymka do Studziannej. Udamy się stałą trasą przez Rzeczycę. Msza św. odpustowa w Sanktuarium św. Michała Archanioła będzie o godz. 18:30, a potem wracamy autokarami do Rawy Maz. Zapisy w tygodniu w kancelarii parafialnej, natomiast młodzież może zapisywać się u swoich katechetów.