Miejscowości należące do parafii:

Rawa Mazowiecka – ulice: Akacjowa, Armii Krajowej, Browarna, Jasińskiego, Jeżowska, Kaczeńcowa, Katowicka, Kochanowskiego, Kolejowa, Konopnickiej, Konstytucji 3-Maja, Kościuszki, Krakowska (numery parzyste), Księże Domki, Laskowa, Łowicka, Mickiewicza, Murarska, Niepodległości (numery 1 – 7 i 11), Niwna, Nowa, Ogrodowa, Orzechowa, Orzeszkowej, Osada, Dolna, Parkowa, Piaskowa, Pl. Piłsudskiego (od 1-8 i od 10- 16), Polna, Południowa, Prusa, Sienkiewicza, Przemysłowa, Przechodnia, Różana, Sadowa, Skierniewicka, Słowackiego, Solidarności, Tatar, Tomaszowska, Tulipanowa, Tuwima, Wierzbowa, Willowa, Wiśniowa, Pl. Wolności, kard. Stefana Wyszyńskiego, Wyzwolenia, Zielona, Zwolińskiego, Żeromskiego, Żmichowskiej, 1- Maja.

Wioski: Chrusty, Głuchówek, Huta Wałowska, Janolin, Kolonia Wałowice, Leopoldów, Lutkówka, Niwna, Pasieka Wałowska, Podlas, Sucha, Stary Dwór, Ścieki, Wałowice.