Nawiedzenie Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej oraz Misje parafialne

Matka Boska Częstochowska


CZUWANIE PRZY OBRAZIE MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ
16/17 października

Czuwanie rozpoczyna się po Apelu Jasnogórskim ok. 21.30

Plan czuwania:
21.30 – 22.30 – Wspólnota Młodzieżowa Genesis
22.30 – 23.00 – Modlitwa w ciszy
23.00 – 24.00 – Różaniec za zmarłych prowadzi Męskie Koło Różańcowe
1.00 – 2.00 – Lektorzy i Ministranci, Janolin, Stary Dwór, Lutkówka, Huta Wałowska, Wałowice, Niwna Sucha, Asnyka, Chmielna, Browarna, Piwna, Słodowa,
2.00 – 3.00 – Młodzież LO Curie, Głuchówek, Ul. Żeromskiego, Żmichowskiej, Orzeszkowej, Konopnickiej, Prusa, Sienkiewicza, Tuwima, Kochanowskiego, Fredry, Katowicka, Dolna, Dąbrowskiej, Asnyka, Mickiewicza, Południowa, Przechodnia.
3.00 – 4.00 – Odnowa w Duchu Św., Pasieka Wałowska, Ścieki, Os. Niepodległości, bloki z ul. Zwolińskiego  i Konstytucji 3 maja 15., Różana Kaczeńcowa, Tulipanowa, Wierzbowa, Akacjowa, Zielona, Wyszyńskiego, Pl. Piłsudskiego. Pl. Wolności. , Łowicka
4.00 – 5.00 – Krąg Biblijny, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, Leopoldów, Podlas, Podkonice, Os. Solidarności, ul. Tomaszowska, Przemysłowa, Nowa , Faworna, Słowackiego, Armi Krajowej, Parkowa, Kościuszki.
5.00 – 6.00 – Koła Żywego Różańca, Grupa Królowa Pokoju, Krąg Domowego Kościoła., Chrusty Stare i Chrusty Nowe. Os. Tomaszowska.  Ul. Polna, Zwolińskiego, Krakowska, Konstytucji 3 Maja. Jeżowska, Skierniewicka, Jasińskiego, Wałowska, Piekarska, Sadowa, Orzechowa, Wiśniowa, Willowa, Laskowa. Kolejowa, Ogrodowa, Piaskowa, Murarska, 1 Maja, Księże Domki