Lista kandydatów do bierzmowania

Lista kandydatów do bierzmowania 2017r.

1 Grupa Klasa 3a ks. Jakub

  1. Adamczyk Patrycja
  2. Franciszewski Jakub
  3. Jarecki Jan
  4. Kaczmarek Gabriela
  5. Kaźmierczak Eliza
  6. Kępa Katarzyna
  7. Kobyłecki Marcin
  8. Kobyłka Wiktoria
  9. Zagajewska Maria
  10. Brayshaw Carolina

2 Grupa Klasa 3a ks. Tomasz 

  1. Michalak Antoni
  2. Niewiadomski Jakub
  3. Nowak Karolina
  4. Pawłowski Wojciech
  5. Staszewska Maja
  6. Stęporek Oliwia
  7. Tkaczyk Sara
  8. Wawrzyniak Mateusz
  9. Wieteska Julia
  10. Zarzycka Zuzanna
  11. Czapnik Nikola

3 Grupa Klasa 3b p. Edyta

  1. Adamczyk Katarzyna
  2. Janyszkowiak Karolina
  3. Kaczmarska Zuzanna
  4. Kowalczyk Natalia
  5. Kryczka Hubert
  6. Kozłowski Jakub
  7. Szymańska Amelia
  8. Sadkowska Aleksandra
  9. Noga Karolina
  10. Kozłowski Jakub
  11. Król Kinga
  12. Rzeżnicka Maria

4 Grupa Klasa 3b s. Hiacenta

  1. Augustyniak Klaudia
  2. Heleniak Michał
  3. Krawczyk Sandra
  4. Ostalska Daria
  5. Pawlikowski Adrian
  6. Popis Kacper
  7. Licznerska Karolina
  8. Słojewski Adam
  9. Kryczka Hubert
  10. Karwat Dawid

5 Grupa Klasa 3c p. Damian

  1. Bysynger Adam
  2. Dębski Dominik
  3. Domagała Filip
  4. Gotner Oskar
  5. Hudzik Magdalena
  6. Janiszewski Michał
  7. Krajewski Mateusz
  8. Król Jakub
  9. Waszczykowski Patryk
  10. Oderska Weronika
  11. Waszczykowska Natalia
  12. Woźniak Natalia

6 Grupa Klasa 3c ks. Paweł

  1. Mińkowski Kacper
  2. Męcin a Kacper
  3. Kołodziński Mikołaj
  4. Królik Julia
  5. Różański Jakub
  6. Uchman Dominik
  7. Waszczykowska Natalia
  8. Waszczykowski Patryk
  9. Wołynko Mateusz
  10. Chmielewski Jakub
  11. Ciupa Dawid
  12. Czech Piotr

7 Grupa Młodzież spoza Gimnazjum Nr 1 p. Gałaj Katarzyna

  1. Zielińska Weronika
  2. Szewczyk Maria
  3. Przerwa Katarzyna
  4. Gruchała Michalina
  5. Sowik Magda
  6. Lewandowska Natalia
  7. Papież Wiktoria
  8. Śleszyńska Marta
  9. Nowakowska Natalia
  10. Miksa Mateusz

8 Grupa Młodzież spoza Gimnazjum Nr 1 ks. Artur

  1. Katarzyna Walczak
  2. Lewandowska Jagoda
  3. Tracz Bartosz
  4. Stanisławczyk Aleksandra
  5. Pawlicka Patrycja
  6. Krawczyk Patryk
  7. Koparski Kazimierz
  8. Kitlińska Aleksandra
  9. Grzeczyńska Julia
  10. Nowakowska Zuzanna
  11. Różański Jakub

9 Grupa Młodzież spoza Gimnazjum Nr. 1 s. Wiesława

  1. Natalia Kałamajska
  2. Gacparska Natalia
  3. Gębicz Oliwia
  4. Woszczyk Małgorzata
  5. Kazimierczak Zuzanna
  6. Kacprzak Patrycja
  7. Szymańska Anna
  8. Gorzałczyńska Martyna
  9. Krawczyk Patryk
  10. Koprowski Kazimierz