DARMOWY DOJAZD DO KOŚCIOŁA, NA CMENTARZ I NIE TYLKO !

W okresie Wszystkich Świętych w dniach 29.10 – 2.11.2016 roku w Rawie Mazowieckiej, z inicjatywy burmistrza Dariusza Misztala, zostanie uruchomiona bezpłatna Miejska Komunikacja Specjalna. W ramach komunikacji funkcjonować będzie 1 linia autobusowa na kierunku Zamkowa Wola – Aquarium Autobus zaczyna kurs z Zamkowej Woli o godz. 6 30 i będzie kursował co godzinę – do godz 18 30. W przeciwnym kierunku Basen – Zamkowa Wola, autobus będzie odjeżdżał o pełnych godzinach od 7 00 – 19 00. Cały przejazd przez miasto potrwa około 18 minut, a poszczególne przystanki zaplanowane są: na osiedlu Zamkowa Wola – parking koło sklepu spożywczego, w miejscu przystanku PKS; przy ul. Jerozolimskiej; przy Pl. Wolności; przy ul. Kościuszki nieopodal Zespołu Szkół Ogólnokształcących; przy ul. Tomaszowskiej – CMENTARZ; tuż za rondem przy ul. Katowickiej już w kierunku pływalni oraz ostatni przy samej pływalni.
.
Od dnia 3 listopada do końca roku będzie kursował autobus wg odrębnego rozkładu w ramach pilotażowego programu bezpłatnej komunikacji miejskiej.
Operatorem programu jest Aquarium Sp. z o.o.