Chór parafialny

Chór parafialny działa przy parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP. Obecnie należy do niego kilkanaście osób.  W chórze są osoby uczęszczające do gimnazjum, szkół średnich, wyższych, jak również osoby całkiem dorosłe, tak więc śpiewać każdy może.
Chór angażuje się w życie parafii poprzez śpiew na Mszach świętych szczególnie w czasie większych uroczystości kościelnych, parafialnych a także w niektóre niedziele zwykłe. Śpiewa także na koncertach organizowanych w parafii bądź poza parafią. Zdarza się również, że chór jest proszony o śpiew na ślubach, chrztach bądź innych Mszach okolicznościowych.
Próby chóru, w czasie których możemy rozwijać się muzycznie poprzez ćwiczenia emisyjne głosu i uczenie się nowych piosenek i utworów wielogłosowych odbywają się najczęściej w piątki o godz. 19:00 czasem w soboty też o 19:00 .
Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków muzykowania i śpiewania dla Boga.

Chór prowadzi s. Joanna Rudzik

Chór parafialny