PODZIĘKOWANIA

Podziękowania za pomoc w zorganizowaniu Uroczystości Dziękczynienia oraz Pikniku parafialnego

Bardzo dziękuje naszym księżom wikariuszom, siostrom nazaretankom, panu Szymonowi – organiście, pani Basi i p. Jadzi w kuchni, p. Marioli za posprzątanie, skautom, naszym ministrantom i lektorom oraz Rycerzom Kolumba, młodzieży pomagającej w oprowadzaniu, katechetom, chórowi i zespołom muzycznym, p. Damianowi za prowadzenie pikniku i zespołom występującym w tym szczególnie naszym dzieciom ze SP nr 1.

Dziękuję Panu Burmistrzowi i p. Staroście z pomoc w zorganizowania, również p. Dyrektorowi Muzeum, Biblioteki Miejskiej i Muzeum, Prezesowi Bialsko Rawskiej Spółdzielni pracy, Straży Miejskiej, Policji oraz druhom strażakom.

Dziękuję wszystkim , którzy pomagali w nakarmieniu naszych gości i parafian:

– mieszkańcom  naszych wiosek za  przygotowanie dla nas pysznych posiłków

– mieszkańcom miasta i każdemu za upieczenie słodkich ciast

– Państwu Markiewicz z ul. Tomaszowskiej za lody

– Państwu Zagajewskim z Wałowic za kiełbasę na grilla

– Państwu Męcina z Niwnej za kiełbasę na grilla

– Rodzinie Michalskich z Chrząszczewka za dostarczone jabłka

– Panu Wojtkowi Rochalskiemu z Michowic za dostarczony chleb i ciasto

– Panu Bogdanowi Karaś ze Ścieków za wiejski stół

– Panu Waluchowskiemu  z ul. Tomaszowskiej za użyczenie chłodni

– Rodzinie Rzeźnickich za użyczony nam transport

– Państwu Walendziak  z Leopoldowa za popcorn

– Kwiaciarni Asia za bukiety na stołach

Dziękujemy tym,  którzy przygotowali dla nas napoje, organizatorom bezpiecznego parkowania, Wspólnotom parafialnym  i wszystkim tym, którzy włączyli się w prace porządkowe, organizacyjne, oraz przy obsłudze w namiotach gastronomicznych i naszej parafialnej kawiarence.

Bóg zapłać – Wszystkim tym i każdemu z osobna, którzy podjęli trud w przygotowaniu tej uroczystości  za   okazaną nam życzliwość