INTENCJE MSZALNE 05.05. – 12.05.2019

NIEDZIELA – 05.05- Trzecia Niedziela Wielkanocna

  700 + Józefę Skorupińską w 30 r. śm., i Józefa Skorupińskiego, Stanisławę i Adama Skrobiszów

800 –  Za Parafian  (kaplica przy cmentarzu)

  845 – + Zdzisława Pietruszkę w 10 r. śm. i Stanisławę Pietruszka w 10 r. śm.

1000 – + Zygmunta Budziszewskiego (greg.5)

1130 – + Stanisława w 4 r. śm., Zofię, Zygmunta Fadeckich, Władysławę i Ryszarda Szymańskich

1130–  O Boże błogosł, potrzebne łaski i opiekę M. Bożej  dla Anieli i Tadeusza Stępniewskich w 62 rocz. ślubu

1300  O Boże błogosł, potrzebne łaski i opiekę Św. Rodziny z Nazaretu dla Marioli i Ireneusza Stankiewiczów w 1 rocz. ślubu oraz opiekę Aniołów Stróżów dla synów Michała i Piotra

1600 – O Boże błogosł. i opiekę M. Bożej dla Anny i Mirosława Przerwów w 18 rocz. ślubu (Osada Dolna)

1600 –W intencjach Mieszkańców Podlasu i Leopoldowa (Kaplica Podlas)

1800 – + Halinę Skarżyńską w 5 r. śm.

 

PONIEDZIAŁEK– 06.05-Święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba

  700 – +  Romana Koprowskiego w 6 r. śm. i rodziców: Jarosława i Cecylię Koprowskich

700 – + Wiesława Wronę i Kazimierza Wronę –int. od rodziny Wronów i Dudków

800 – + Zygmunta Budziszewskiego (greg.6)

1800 – Za młode małżeństwa i rodziny

1800 – + Andrzeja Wasilewskiego w 1 r. śm.-int. od żony i dzieci

 

WTOREK – 07.05

  700 – +  Stanisławę i Józefa Sej, Julię i Stanisława Ornafa , Marię, Mariannę i Aleksandra Zwolińskich

700 – + Władysławę, Józefa i Stanisława Kaźmierczak

800 – + Zygmunta Budziszewskiego (greg.7)

1800 – + Stanisława Kraczkowskiego w 13 r. śm.-int. od żony z rodziną

1800 – + Krystynę Wasilewską w 3 r. śm. i Tadeusza Wasilewskiego –int. od dzieci z rodzinami

 

ŚRODA – 08.05. – Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, Głównego

   700 – + Stanisławę, Jana, Czesława i Mariana Janowskich

700 – +  Stanisławę i Jana Kaźmierczak

800 – + Zygmunta Budziszewskiego (greg.8)

  800 – …………….…. wolna intencja………….

1800 NOWENNA

 

CZWARTEK-09.05.-

  700rez.+  Zofię i Stanisława Statkowskich

700 – +  Józefę i Kazimierza Pazurek, Walerię i Mateusza Kafar

800 – + Zygmunta Budziszewskiego (greg.9)

1800 – + Leszka Gałaj –int. od żony i dzieci z rodzinami

1800rez.+ Stanisława Rosiaka, Józefa i Julię Rosiak

1800 – + Jana Kucharskiego –int. od wnuczki Joasi z mężem i dziećmi

 

PIĄTEK-10.05. –

  700 – + Łukasza Rogulskiego w 3 r. śm.

700 – + Stanisława Zbirosa

800 – + Zygmunta Budziszewskiego (greg.10)

1800 – + Stanisława Kołacińskiego w 4 r. śm, Annę Chojnacką i Stefanię Wróblewską

1800 – + Stanisława Kobus i Stanisława Skorek

 

SOBOTA-11.05-

  700rez. + Zofię i Stanisława Lisickich i Teresę Jaszczyk

700 – + Stanisława Łazowskiego

800 – + Zygmunta Budziszewskiego (greg.11)

1800 – + Henryka Filpczaka

 

1600 – Chrzest,  1700 –  Ślub

 

NIEDZIELA – 12.05- Czwarta Niedziela Wielkanocna

  700 + Wandę Kmita –int. od męza i syna z rodziną

800 – +  Mariannę Kozik –int. od chrześniaka Andrzeja z rodziną (kaplica przy cmentarzu)

  845 – + Michalinę i Andrzeja Kowalczyk w 5 r. śm., Józefa Sadacha, Marzenę Silwer i zm. z rodz. Kowalczyków i Sadachów

1000 – + Zygmunta Budziszewskiego (greg.12)

1130 – + Zofię i Mieczysława Piaskowskich, Ryszarda Lamparty

1300 – Za Parafian

1600– + Józefę Kiełbasa w 1 r. śm. –int. od syna i synowej z dziećmi (Osada Dolna)

1800 – + Stanisławę Janeczek, Jana, Stanisławę i Sebastiana Sej