NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO –  21.04.2019 r. – OGŁOSZENIA

  1. „Oto dzień, który Pan uczynił, radujmy się w nim w weselmy”. Przeżywamy tę radość ze Zmartwychwstania Pańskiego i dziękujemy wszystkim tak licznie przybyłym parafianom, ale też i gościom spoza parafii. Szczególnie dziękujemy tym wszystkim, którzy pomagali nam bezpośrednio w przygotowaniu liturgii Triduum Pańskiego wraz z dzisiejszą procesją rezurekcyjną: naszym księżom Wikariuszom – ks. Tomkowi, ks. Jakubowi, ks. Pawłowi oraz ks. Arturowi i o. Leszkowi. Za przygotowanie dekoracji Ciemnicy i Grobu: Jakubowi i siostrze Bożenie – zakrystiance, pani Ani Dębskiej, lektorom, ministrantom, p. Robertowi Nowakowi, p. Marioli za posprzątane w kosciele i wszystkim, którzy pomagali. Dziękuję: siostrom nazaretankom i misjonarkom. Bóg zapłać p. Szymonowi naszemu organiście oraz z chórowi „Nazaret” i zespołowi „Tchnienie Boga” oraz „Jaspis”, siostrom nazaretankom i misjonarkom, Wspólnocie Genesis i innym grupom parafialnym, katechetom, ministrantom i lektorom, p. Renacie i bielankom, kierowcom podwożącym księży do poświecenia pokarmów, skautom, strażakom, którzy stali przy Grobie wraz z orkiestrą OSP, Straży Miejskiej i Policji, niosącym chorągwie i feretrony oraz asyście przy baldachimie i Rycerzom Kolumba. Za prekazanie chlebków na Msze Wieczerzy dziękujemy Państwu Małgorzacie i Markowi Sobczyk z firmy Somar a za wędliny firmie Panów Zagajewskich. Wszystkim składam szczere słowa – Bóg zapłać !
  2. Jutro w drugi dzień świąt porządek Mszy św. jak w niedzielę.
  3. Z racji świąt Taca inwestycyjna będzie za tydzień.
  4. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego, w ramach Nowenny przygotowującej nas do tego święta zapraszamy codziennie pod krzyż na skwerku na modlitwę o godz. 15.00. W samą niedzielę Miłosierdzia o 15.00 będzie w kościele dodatkowa Msza św.
  5. Zachęcam do nabycia świątecznych numerów: Gościa Niedzielnego oraz Niedzieli.
  6. Życzenia