NADZWYCZAJNE JERYCHO RÓŻAŃCOWE

Wobec niesprawiedliwych ostatnich ataków na Kościół i naszą parafię oraz Jej duszpasterzy z inicjatywy naszych wiernych zapraszamy do udziału w całodziennym czuwaniu modlitewnym. Jerycho różańcowe w intencji: o odważne świadectwo Wiary w Jezusa Chrystusa, o stawanie w obronie wartości chrześcijańskich oraz za naszych nieprzyjaciół odbędzie się w naszym kościele. Będziemy się również modlić w intencji kapłanów, którzy są dzisiaj szkalowani o siłę dla nich i o dar nowych powołań.
Jerycho różańcowe rozpocznie się w sobotę Mszą św. o 18:00 i zakończy w niedzielę także eucharystią o 18:00.

Bardzo prosimy, aby podjąć to zaproszenie do modlitwy, która będzie trwała u nas przez 24 godziny nieustannie, także w nocy. Można zapisywać się w zakrystii.