VII NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.02.2019 r. – OGŁOSZENIA

 1. Zapraszamy na godz. 17.30 na Nabożeństwo różańcowe.
 2. Jak w każdą ostatnią niedzielę podczas Mszy św. o 10.00 będziemy modlić się za chorych, za małżeństwa oczekujące potomstwa i mamy w stanie błogosławionym. Będzie błogosławieństwo relikwiami św. Jana Pawła II.
 3. W tym tygodniu przypada I-szy piątek i sobota miesiąca. W I-szy piątek księża odwiedzą chorych od godz. 9.00, będzie też dodatkowa msza św. z udziałem dzieci o godz. 30 a po niej będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o 17:45. W sobotę zaś po Mszy św. o 7:00.
 4. Młodzieżowa grupa „Genesis” zaprasza na wieczór uwielbienia w pierwszy piątek miesiąca, po Mszy św. o 18:00. W sposób szczególny zapraszamy młodzież, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania. Spotkanie to jest jedną z form przygotowania do sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej.
 5. W najbliższą sobotę o godz. 10:00 ks. Paweł zaprasza ministrantów na zbiórkę.
 6. W związku z pogrzebem śp. ks. bp. Alojzego Orszulika organizujemy w piątek wyjazd autokarem o godz. 10:00 spod kościoła – prosimy o zapisywanie się w kancelarii lub w zakrystii.
 7. Tydzień temu z tacy inwestycyjnej zebraliśmy kwotę 9 380,12 PLN. Bóg zapłać! Także dziękuję członkom Rady Parafialnej za sponsorowanie ołtarza Ukrzyżowania oraz jednej z rodzin z naszej parafii za hojną ofiarę na ołtarz MB Częstochowskiej. Zachęcam, aby być sponsorem konserwacji kolejnych ołtarzy.
 8. UWAGA: ze względu na konserwację głównych drzwi do kościoła, prosimy wychodzić tylko bocznym wejściem – prosimy o cierpliwość!
 9. Jest do nabycia nowość – Album o Nawiedzeniu Obrazu Jasnogórskiego w naszej diecezji – są także zdjęcia i informacje z Nawiedzenia w naszej parafii.
 10. Za tydzień podczas Mszy św. będziemy gościć przedstawiciela Rycerzy Kolumba – stowarzyszenia katolickiego dla mężczyzn.
 11. Już zapraszamy w najbliższą sobotę na Diecezjalny Dzień Kobiet w Skierniewicach – szczegóły na plakacie.
 12. Parafia Chrystusa Króla zaprasza w najbliższą niedzielę o 15:00 na koncert „Kwiatki dla Ewy” – szczegóły na plakacie
 13. Trwają zapisy na naszą parafialną pielgrzymkę do Hiszpanii, Portugalii i Francji (odwiedzimy m.in.: Fatimę, Lourdes i La Salette) – szczegółowy program jest na Tablicy i na stronie parafii. Zapisy tylko do 28 lutego!
 14. Zachęcam do nabycia prasy katolickiej: Gość Niedzielny oraz Niedziela.  Dziś możemy nabyć również kolejny, dziewiąty już numer gazetki parafialnej „Genesis”, redagowanej przez młodzież. A w niej możemy przeczytać in.: wspomnienie o śp. Ks. Biskupie Alojzym Orszuliku oraz wywiad z uczestniczką Światowych Dni Młodzieży w Panamie. Wrzucając ofiarę za gazetkę wspomagamy naszą młodzież.
 15. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby: +Jerzego Bobowskiego z ul. Sienkiewicza, malutkiej Wiktorii Gorberg z ul. Sadowej i +Jana Kuchty ze Ścieków. Za nich i za naszych bliskich zmarłych i za śp. Ks. Biskupa Alojzego Orszulika pomódlmy się: Wieczny odpoczynek …