IV NIEDZIELA ZWYKŁA– 03.02.2019 r. – OGŁOSZENIA

  1. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca zapraszamy na godz. 17:30 na Nabożeństwo eucharystyczne w intencji powołań.
  2. Jutro jak w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca zapraszamy młode małżeństwa, które zawarły ślub u nas w ciągu ostatnich 12 miesięcy na Msze św. w ich intencji o 18:00.
  3. W tygodniu obchodzimy też :

– we wtorek – 5.02. – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy;

– w środę – 6.02. – wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników.

  1. W tym tygodniu przypada I-szy czwartek miesiąca – adoracja od godz. 15.00, którą rozpoczniemy Koronką do Miłosierdzia Bożego a o17:30 będziemy się modlić w intencji osób powołanych z naszej parafii (także z naszych 3 kleryków: Mateusza, Przemka i Mateusza) oraz o nowe powołania.
  2. Jest już szczegółowy program parafialnej pielgrzymki do Hiszpanii, Portugalii i Francji (odwiedzimy m.in.: Fatimę, Lourdes i La Salette) – na Tablicy i na stronie parafii. Pojedziemy od 29 czerwca do 14 lipca. Prosimy już się zapisywać!
  3. MDK zaprasza 23 lutego o 18:00 na koncert STRAUS GALA. Podczas którego usłyszymy najpiękniejsze utwory “króla walca” i innych wiedeńskich kompozytorów.
  4. Porządek kolędy:

 

Poniedziałek 04.02 – godz. 16.00 ul. Zwolińskiego 1A i 1B

Wtorek 05.02                   – godz. 16.00   ul. Zwolińskiego 1, 8A, 2A,2B

Środa 06.02            – godz. 16.00 ul. Jeżowska i Ogrodowa

Czwartek 07.02      – godz. 16.00 ul. Polna          

Piątek 08.02            – godz. 16.00 ul. Willowa, Laskowa, Orzechowa, Wiśniowa

Sobota 09.02          – godz. 9.00 Chrusty Stare i Chrusty Nowe.       Koniec Kolędy!

 

UWAGA: Dla rodzin, które z różnych względów nie były nas w stanie wcześniej przyjąć,  będzie możliwość takiej wizyty na koniec kolędy, tj za tydzień 13 lutego w środę. Prosimy o zgłoszenia w zakrystii lub kancelarii.

  1. Zachęcam do nabycia prasy katolickiej: W „Gościu Niedzielnym” – relacja z Panamy w Rawie”. W tygodniku „Niedziela” artykuł o matczynych emeryturach.
  2. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby: +Eugeniusza Skonecznego z ul. Kościuszki, +Edwarda Wiosny z ul. Solidarności i +Jana Sochy z ul. Sienkiewicza. Za nich i za naszych bliskich zmarłych pomódlmy się: Wieczny odpoczynek …